Definicja Young Digital Poland co oznacza. Czym jest rokiem przełomowym. Obecni szefowie Young.

Czy przydatne?

Definicja Poland Digital Young

Co to jest YOUNG DIGITAL POLAND Logo spółki Young Digital Poland
Historia:
Rok 1990 był rokiem przełomowym. Obecni szefowie Young Digital Poland Spółka akcyjna: Waldemar Kucharski, Piotr Mróz, Artur Dyro i Jacek Kotarski ukończyli studia na Politechnice Gdańskiej. Trzech z nich zostało na uczelni, a czwarty „już wracał” do Bydgoszczy. Co się stało, iż ci trzej mimo wszystko nie poświęcili się karierze naukowej, a czwarty wysiadł z pociągu? Otóż 15 października 1990 roku tamci studenci, a dzisiejsi szefowie założyli swoją firmę – Young Digital Poland Laboratorium Inżynierii Dźwięku. Pieniądze zakładowy wynosił: 10 mln starych złotych (dzisiejszy 1000 zł) i komputer (AT 286 bez twardego dysku) – sztuk jedna.
Po pierwszym roku tak zwany weekendowej działalności szefowie wynajęli dwa pokoje w budynku klubu alpinistycznego w Sopocie przy ulicy Armii Czerwonej 12. Co prawda pośrodku dwóch lat zajęli wszystkie pokoje, jakie posiadał klub, lecz do dawnych koszar Marynarki Wojennej przy ulicy Polanki przenieśli się dopiero w 1994 roku. W spółce pracowała wówczas zawrotna liczba 10 osób! Kiedy i w budynku wojskowym opanowali całe piętro, postanowili przenieść się wspólnie z całym dobytkiem do nowoczesnej siedziby przy ulicy Słowackiego 175. Stało się to w czerwcu 1999 roku.
Poprzez jakiś czas szefowie byli samowystarczalni. Sami produkowali, sami pakowali i sami sprzedawali. Jednak po trzech latach (gdy pracy było coraz więcej, a ich ciągle tyle samo) zdecydowali się na zatrudnienie pierwszej osoby. Do dziś w Young Digital Poland S.A pracują osoby, które pojawiły się w spółce jako jedne z pierwszych: Tomek Szwejer (zatrudniony w kwietniu 1993), Iwona Krzyżanowska (październik 1993), Jarosław Kowalewski i Krzysztof Langner (1994). Aktualnie w spółce na stały etat zatrudnionych jest powyżej 100 osób. Z kolei w latach 2000-2001, kiedy wykonywany był projekt iSzkoła, poprzez Young Digital Poland „przewinęło się” 547 osób
Definicja y2k Bug Lub Year 2000 Bug, Błąd Roku 2000, Pluskwa Milenijna:
Co to jest błędy w oprogramowaniu i sprzęcie komputerowym powodujące niepoprawne działanie mechanizmów informatycznych po 31 grudnia 1999 roku young digital poland co znaczy.
Definicja Yahoo:
Co to jest jeden z najpopularniejszych portali internetowych i zaraz po Google i Bing jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek zagranicznych. Wyszukiwarka i portal znajdują się na adres: www.yahoo.com young digital poland krzyżówka.
Definicja Ymodem:
Co to jest protokół transmisji informacji. Został oparty na bazie protokołu Xmodem – z tego względu pozwala na szybsze przesyłanie danych young digital poland co to jest.

Czym jest Young Digital Poland znaczenie w Słownik Internet Y .