Definicja WYSIWYG co oznacza. Czym jest widzisz to dostaniesz) – technikę WYSIWYG obsługuje.

Czy przydatne?

Definicja Wysiwyg

Co to jest WYSIWYG (z angielskiego: What You See Is What You Get – to co widzisz to dostaniesz) – technikę WYSIWYG obsługuje przewarzająca część tworzonych aktualnie edytorów tekstu i wszystkie programy do jego składu. Dzięki niej już w czasie pisania widzimy, jak nasz dokument będzie wyglądał po wydrukowaniu. Zdarzają się wyjątki – wydruk może minimalnie różnić się od tego, co widać na monitorze
Definicja WRAM Lub Window RAM:
Co to jest Window Random Access Memory) – bardzo wydajny rodzaj pamięci film, lepszej od pamięci VRAM, lecz tańszej. WRAM jest dwu-portowa, tzn. pozwala na jednoczesny odczyt danych poprzez monitor i zapis wysiwyg co znaczy.
Definicja Wieloprocesorowy System:
Co to jest kluczową dostosowaną do pracy z kilkoma procesorami równocześnie. Dzięki zastosowaniu kilku procesorów robota dzieje się adekwatnie szybciej. W takim przypadku pamięć operacyjna jest dzielona na wysiwyg krzyżówka.
Definicja Wiosełko:
Co to jest paddle) – w informatyce urządzenie wejściowe komputera, manipulator podobny do joysticka, lecz działający w sposób płynny, podobnie do myszy komputerowej, przydatny do gier i pracy w grafice. W wysiwyg co to jest.
Definicja Wideokonferencja:
Co to jest kolejny krok po IRC w rozwoju kontaktów poprzez Internet. By skorzystać z dobrodziejstw wideokonferencji, musisz dysponować kamerą cyfrową, oprogramowaniem i szybkim połączeniem z Siecią wysiwyg słownik.
Definicja Wytnij I Wklej:
Co to jest Cut and paste) – dzięki polecenia Wytnij wyróżniony przedmiot zostaje wycięty z oryginału i kopiowany do Schowka Windows, a więc pamięci podręcznej. Dzięki poleceniu Wklej przedmiot zostaje wysiwyg czym jest.

Czym jest WYSIWYG znaczenie w Słownik Internet W .