Definicja WYSIWYG co oznacza. Czym jest widzisz to dostaniesz) – technikę WYSIWYG obsługuje.

Czy przydatne?

Definicja Wysiwyg

Co to jest WYSIWYG (z angielskiego: What You See Is What You Get – to co widzisz to dostaniesz) – technikę WYSIWYG obsługuje przewarzająca część tworzonych aktualnie edytorów tekstu i wszystkie programy do jego składu. Dzięki niej już w czasie pisania widzimy, jak nasz dokument będzie wyglądał po wydrukowaniu. Zdarzają się wyjątki – wydruk może minimalnie różnić się od tego, co widać na monitorze
Definicja w3c Lub World Wide Consortium:
Co to jest Motto organizacji W3C: „World Wide Web Consortium istnieje, aby realizować maksymalnie potencjalne możliwości Internetu.” wysiwyg co to jest.
Definicja Wirtualna Polska:
Co to jest Logo portalu Wirtualna Polska - jeden z najstarszych polskich portali internetowy oferujący darmowe konta e-mail, wyszukiwarkę i katalog stron i kilkanaście serwisów tematycznych wysiwyg definicja.
Definicja Wirtualny Obraz Zawartości Dysku:
Co to jest Virtual image) – w żargonie użytkowników nagrywarek możesz spotkać się z definicją „w locie” (z angielskiego: On the fly). Nie zakłada się tu dużego pliku z obrazem całej zawartości, jak ma miejsce w wysiwyg co znaczy.
Definicja Wideokonferencja:
Co to jest kolejny krok po IRC w rozwoju kontaktów poprzez Internet. By skorzystać z dobrodziejstw wideokonferencji, musisz dysponować kamerą cyfrową, oprogramowaniem i szybkim połączeniem z Siecią wysiwyg słownik.
Definicja Wyszukiwarka Internetowa:
Co to jest strona w sieci pomagająca wyszukiwać wszelakie potrzebne wiadomości (strony, adresy i tym podobne) Przykłady: Google (www.google.com), Bing (www.bing.com), Yahoo (search.yahoo.com wysiwyg znaczenie.

Czym jest WYSIWYG znaczenie w Słownik Internet W .