Definicja WRAM lub Window RAM co oznacza. Czym jest wydajny rodzaj pamięci film, lepszej od pamięci.

Czy przydatne?

Definicja WRAM lub Window RAM

Co to jest WRAM LUB WINDOW RAM (z angielskiego: Window Random Access Memory) – bardzo wydajny rodzaj pamięci film, lepszej od pamięci VRAM, lecz tańszej. WRAM jest dwu-portowa, tzn. pozwala na jednoczesny odczyt danych poprzez monitor i zapis poprzez procesor. Może być stosowana w wysokich rozdzielczościach (na przykład 1600×1200) i palecie kolorów true color. Pamięć typu WRAM jest stosowana między innymi w karcie graficznej Matrox Millenium.
Mimo nazwy, pamięć WRAM nie ma nic wspólnego z Microsoftem, ani jego wytworem – Windowsem. Por. VRAM, SGRAM, MDRAM, RDRAM
Definicja WaveTable:
Co to jest dźwięku na komputerze osobistym. Bazuje ona na zapisaniu oryginalnych brzmień prawdziwych instrumentów w formie cyfrowej (tak zwany próbki). Dźwięk próbki danego instrumentu jest modyfikowany wram lub window ram co znaczy.
Definicja WLAN:
Co to jest Wireless Local Area Network – bezprzewodowa sieć lokalna) – ustalenie na bezprzewodową sieć komputerową przy budowie której nie używa się okablowania. Sieci bezprzewodowe oparte są na przesyłaniu wram lub window ram krzyżówka.
Definicja win32s:
Co to jest bonus) do mechanizmu operacyjnego Windows for Workgroups 3.1, który pozwala na uruchamianie 32-bitowych aplikacji w środowisku 16-bitowym. Jeżeli ktoś nie chce zastępować Windowsa z serii 3.x wram lub window ram co to jest.
Definicja Watermark Lub Znak Wodny:
Co to jest symbol wodny) – rodzaj reklamy w Internecie. Wyświetlana jest na całej stronie serwisu w tle treści strony. Przeważnie to jest logo spółki, które powtarza się wielokrotnie tuż pod tekstem wram lub window ram słownik.
Definicja Walidator:
Co to jest program wykorzystywany do walidacji – weryfikowania poprawności składniowej dokumentu HTML. Najpopularniejszym walidatorem jest CSE 3310 HTML Validator wram lub window ram czym jest.

Czym jest WRAM lub Window RAM znaczenie w Słownik Internet W .