Definicja VoFR lub Voice over Frame Relay co oznacza. Czym jest sieć pakietową FR (Frame Relay.

Czy przydatne?

Definicja VoFR lub Voice over Frame Relay

Co to jest VOFR LUB VOICE OVER FRAME RELAY przekaz w okresie rzeczywistym pakietów głosowych poprzez sieć pakietową FR (Frame Relay). Innymi słowami to jest telefonia pakietowa FR
Definicja Vanderpool Technology:
Co to jest zaimplementowana w procesorach Pentium 4 672 i 662, która ma pozwolić na uruchomienie na jednej maszynie kilku różnych mechanizmów operacyjnych. Na razie jednak nowe modele Pentium 4 nie dają vofr lub voice over frame relay co to jest.
Definicja Videoblog, Vlog Lub Vog, Wideoblog:
Co to jest bloga internetowego, gdzie zamiast tekstowych notatek treść stanowią pliki filmowe publikowane poprzez autora. W zamieszczonych filmach można odnaleźć lub multimedialną treść notatki nagraną poprzez vofr lub voice over frame relay definicja.
Definicja Veracomp:
Co to jest Veracomp SA jest dystrybutorem zaawansowanych rozwiązań informatycznych: mechanizmów sieciowych i telekomunikacyjnych, pamięci masowych i produktów PC. Spółka koncentruje się na automatyzacji vofr lub voice over frame relay co znaczy.
Definicja VoData Lub Voice Over Data:
Co to jest pakietach i poprzez sieci pakietowe, traktowany jako transmisja danych cyfrowych w okresie rzeczywistym. Nowoczesne algorytmy kodowania kompresują przekazy głosowe do postaci pakietowej – bez vofr lub voice over frame relay słownik.
Definicja VBR:
Co to jest Variable Bit Rate) – jedna z pięciu klas usług (wspólnie z ABR, CBR, UBR, GFR) w sieciach ATM. Klasa VBR ustala wymogi transmisyjne dla usług o zmiennej przepływności, definiowanych poprzez podanie vofr lub voice over frame relay znaczenie.

Czym jest VoFR lub Voice over Frame znaczenie w Słownik Internet V .