Definicja VGA co oznacza. Czym jest standard kart graficznych, które umożliwiły wyświetlanie obrazu.

Czy przydatne?

Definicja Vga

Co to jest VGA (z angielskiego: Film Graphics Array) – przestarzały standard kart graficznych, które umożliwiły wyświetlanie obrazu o jakości film. Standard VGA ustalił standard wtyczki (wyjścia i wejścia) do monitora, który jest standardem do dzisiaj. Przy wcześniejszych kartach wspólnie z zamianą karty należało wymienić także monitor. W razie VGA przeważnie stosowaną rozdzielczością jest 640×480 przy palecie 16 kolorów. Por. MDA, CGA, HGA, EGA, TVGA, SVGA
Definicja Vaporware:
Co to jest 1. (z angielskiego: vapor – para wodna) – rodzaj oprogramowania albo sprzętu, który jest promowany i przedstawiany publicznie, aby powstrzymać użytkowników od kupna produktu konkurencyjnej spółki vga co to jest.
Definicja VBshit:
Co to jest ustalenie programów napisanych w Visual Basicu – najłatwiejszym, lecz i najwolniejszym języku programowania. Niechęć do Visual Basica aplikacji bierze się zarówno z pogardy dla posługujących się tym vga definicja.
Definicja VoFR Lub Voice Over Frame Relay:
Co to jest przekaz w okresie rzeczywistym pakietów głosowych poprzez sieć pakietową FR (Frame Relay). Innymi słowami to jest telefonia pakietowa FR vga co znaczy.
Definicja V.:
Co to jest 0 – a więc numer wersji (z angielskiego: version). Zazwyczaj im wyższy, tym lepiej. 2. – ekipa międzynarodowych standardów modemowych. Każdy z nich jest w istocie działającym w warstwie fizycznej vga słownik.
Definicja VRAM Lub Video RAM, Pamięć Obrazu Bądź Frame Buffer:
Co to jest Film Random Access Memory – pamięć film o dostępie swobodnym) – ogólne ustalenie na szczególny typ pamięci operacyjnej komputera, znajdującej się z reguły w formie układów na karcie graficznej vga znaczenie.

Czym jest VGA znaczenie w Słownik Internet V .