Definicja VCCI co oznacza. Czym jest Institution) – to jest komisja zajmująca się falami.

Czy przydatne?

Definicja Vcci

Co to jest VCCI (z angielskiego: The Vountary of Council of Communications Institution) – to jest komisja zajmująca się falami elektromagnetycznymi emitowanymi poprzez sprzęt komputerowy i komunikacyjny
Definicja Videoblog, Vlog Lub Vog, Wideoblog:
Co to jest bloga internetowego, gdzie zamiast tekstowych notatek treść stanowią pliki filmowe publikowane poprzez autora. W zamieszczonych filmach można odnaleźć lub multimedialną treść notatki nagraną poprzez vcci co znaczy.
Definicja Viewport:
Co to jest definiuje prostokątny region, gdzie będą renderowane obiekty 3D vcci krzyżówka.
Definicja VBshit:
Co to jest ustalenie programów napisanych w Visual Basicu – najłatwiejszym, lecz i najwolniejszym języku programowania. Niechęć do Visual Basica aplikacji bierze się zarówno z pogardy dla posługujących się tym vcci co to jest.
Definicja VA:
Co to jest Virtual Address) – to jest adres danego bajtu w pamięci, widziany w debuggerze, i określający jego miejsce w uruchomionym pliku. VA nie pokrywa się z offsetem pliku – wynika to z budowy pliku EXE, a vcci słownik.
Definicja VBR:
Co to jest Variable Bit Rate) – jedna z pięciu klas usług (wspólnie z ABR, CBR, UBR, GFR) w sieciach ATM. Klasa VBR ustala wymogi transmisyjne dla usług o zmiennej przepływności, definiowanych poprzez podanie vcci czym jest.

Czym jest VCCI znaczenie w Słownik Internet V .