Definicja TWAIN co oznacza. Czym jest cyfrowych z programami graficznymi. Jeśli skaner zaopatrzony.

Czy przydatne?

Definicja Twain

Co to jest TWAIN interfejs pozwalający na komunikację skanerów i aparatów cyfrowych z programami graficznymi. Jeśli skaner zaopatrzony jest w sterownik TWAIN, można go obsługiwać dzięki każdego programu graficznego kompatybilnego z tym standardem
Definicja Tytuł:
Co to jest to jest ciąg znaków, który przeglądarka WWW wyświetla w swojej belce tytułowej. Tytułu nie należy mylić z nagłówkami, które są wprowadzane do treści dokumentu. Tytuł strony umieszcza się w tagu META twain co znaczy.
Definicja Thin Client Lub Cienki Klient:
Co to jest niedrogie, zarządzane centralnie komputery, zwykle bez napędu CD-ROM, napędu dyskietek i gniazd rozszerzeń. Mechanizm operacyjny czy oprogramowanie ładowane są z centralnego serwera a dane zapisywane twain krzyżówka.
Definicja Telesync Lub TS:
Co to jest którego używa się mówiąc o filmie nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym źródłem dźwięku, na przykład ze słuchawek albo podłączona do kinowego mechanizmu audio. Jakość obrazu nie odbiega twain co to jest.
Definicja Tablet Graficzny Lub Digitizer:
Co to jest pozwalające na większą swobodę pracy grafikom, operatorom DTP, architektom i kartografom. Zwykle to jest płaska tablica, przeważnie o rozmiarach od A6 do A3, która potrafi odebrać sygnały pochodzące twain słownik.
Definicja Totalna Konwersja:
Co to jest zamieniają nam wyjściową grę w coś (teoretycznie) zupełnie odmiennego. Na przykład istnieją TC (z angielskiego: Total Conversion) Quake, gdzie akcja gry rozgrywa się na przykład na Gwieździe zgonu, a twain czym jest.

Czym jest TWAIN znaczenie w Słownik Internet T .