Definicja Tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co oznacza. Czym jest oznaczało kliknięcie – wciśnięcie.

Czy przydatne?

Definicja Tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie

Co to jest TUPAĆ, TUPNĄĆ, TUPNIĘCIE, TUPANIE w informatyce lat osiemdziesiątych ustalenie tupnięcie oznaczało kliknięcie – wciśnięcie przycisku myszki komputerowej. Na szczęście ustalenie się nie przyjęło i aktualnie używa się polskiego odpowiednika wyrazu click a więc „kliknięcie” albo „klik”. Dwukrotne kliknięcie określano jako dwutup
Definicja Telekompromitacja Polska:
Co to jest Telekomunikacji Polskiej Spółka akcyjna – narodowego operatora telekomunikacyjnego w Polsce – użytkowana poprzez jej zagorzałych przeciwników, a w szczególności phreakerów. Telekomunikacja Polska tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co znaczy.
Definicja T(V:
Co to jest berwachungs Verein) – organizacja nie nastawiona na zysk działająca w Niemczech, stawiająca sobie za cel inspekcję i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie krzyżówka.
Definicja Tampest:
Co to jest burza) – ustalenie na zdarzenie opierające na tym, iż każdy ekran komputerowy działa jak antena nadawcza, wysyłając czynniki elektromagnetyczne, które po wychwycenie poprzez antenę odbiorczą tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co to jest.
Definicja Telesync Lub TS:
Co to jest którego używa się mówiąc o filmie nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym źródłem dźwięku, na przykład ze słuchawek albo podłączona do kinowego mechanizmu audio. Jakość obrazu nie odbiega tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie słownik.
Definicja Telewizja Interaktywna:
Co to jest telewizja, gdzie sami możemy decydować o repertuarze programów w danej chwili. W takiej telewizji wizja i fonia przesyłane są z cyfrową jakością a dla widza dostępne są usługi VOD (film on Demand tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie czym jest.

Czym jest Tupać, tupnąć, tupnięcie znaczenie w Słownik Internet T .