Definicja Tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co oznacza. Czym jest oznaczało kliknięcie – wciśnięcie.

Czy przydatne?

Definicja Tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie

Co to jest TUPAĆ, TUPNĄĆ, TUPNIĘCIE, TUPANIE w informatyce lat osiemdziesiątych ustalenie tupnięcie oznaczało kliknięcie – wciśnięcie przycisku myszki komputerowej. Na szczęście ustalenie się nie przyjęło i aktualnie używa się polskiego odpowiednika wyrazu click a więc „kliknięcie” albo „klik”. Dwukrotne kliknięcie określano jako dwutup
Definicja Toolbar PageRank Lub TPR:
Co to jest wyświetlany na toolbarze Google albo na stronach www bądź wygenerowany poprzez skrypty. Skala tPR wynosi od 0 do 10 i jest ogromnym uproszczeniem skali „prawdziwego” PR (określanego czasem jako rPR tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co to jest.
Definicja Tezaurus:
Co to jest leksykon synonimów i wyrażeń pokrewnych w edytorach tekstu. W edytorze tekstu Microsoft Word tezaurusa wywołuje się kombinacją klawiszy SHIFT+F7 tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie definicja.
Definicja TWAIN:
Co to jest pozwalający na komunikację skanerów i aparatów cyfrowych z programami graficznymi. Jeśli skaner zaopatrzony jest w sterownik TWAIN, można go obsługiwać dzięki każdego programu graficznego tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie co znaczy.
Definicja Toothing:
Co to jest publicznym miejscu (na przykład w pubie, pociągu) rozmów bezprzewodowych realizowanych przy użyciu urządzeń zaopatrzonych w moduł Bluetooth. Jeżeli znajdziemy się w zasięgu takiego urządzenia – w tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie słownik.
Definicja Trojan Proxy:
Co to jest rodzaj trojana, który działa jak serwer proxy i zapewnia anonimowy dostęp do Internetu. Trojany tego typu powszechnie używane są poprzez spamerów w celu wysyłania informacje spamowych na sporą skalę tupać, tupnąć, tupnięcie, tupanie znaczenie.

Czym jest Tupać, tupnąć, tupnięcie znaczenie w Słownik Internet T .