Definicja Trojan spy co oznacza. Czym jest zapisuje zgromadzone wiadomości na dysku twardym.

Czy przydatne?

Definicja Spy Trojan

Co to jest TROJAN SPY rodzaj trojana, który śledzi aktywność użytkownika, zapisuje zgromadzone wiadomości na dysku twardym użytkownika, a w dalszym ciągu przesyła je autorowi szkodnika albo „osobie, która go kontroluje”. Rejestrowane wiadomości obejmują uderzenia klawiszy i zrzuty ekranu, które używane są do kradzieży danych bankowych albo pomagają w przeprowadzaniu oszustw internetowych
Definicja Token:
Co to jest obiekt w języku programowania. Tokenem może być jakieś wyraz, operator albo symbol interpunkcyjny. 2. – szczególna seria bitów, która wędruje po sieci komputerowej typu Token Ring. W trakcie gdy trojan spy co znaczy.
Definicja TAG:
Co to jest dosowy polski edytor tekstu na PC, napisany w Turbo Pascalu. Posiadał swoje wbudowane czcionki, był niezależny, posiadał sposobność kodowania tekstu we wszystkich standardach trojan spy krzyżówka.
Definicja Trojan Notifier:
Co to jest którego celem jest informowanie autora albo „osoby, która je kontroluje”, iż złośliwy kod został zainstalowany na komputerze ofiary, i przekazanie informacji o adresie IP, otwartych portach, adresach trojan spy co to jest.
Definicja TIME:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania i ustawiania czasu systemowego. Składnia polecenia wygląda tak trojan spy słownik.
Definicja Tower:
Co to jest typ obudowy komputera o kształcie podłużnego prostopadłościanu ustawionego pionowo trojan spy czym jest.

Czym jest Trojan spy znaczenie w Słownik Internet T .