Definicja Tin box co oznacza. Czym jest puszki. Odznacza się trwałością i oryginalnym wyglądam. Na.

Czy przydatne?

Definicja Box Tin

Co to jest TIN BOX rodzaj opakowania na płyty CD i DVD w formie metalowej puszki. Odznacza się trwałością i oryginalnym wyglądam. Na opakowaniu można wykonać nadruk
Definicja TGA:
Co to jest rodzaj pliku graficznego w formie bitmapy. Aktualnie bardzo rzadko użytkowany tin box co znaczy.
Definicja Trojan Dropper:
Co to jest którego celem jest zainstalowanie złośliwego kodu na komputerze ofiary. Szkodniki te instalują na komputerze inny złośliwy program albo nową wersję przedtem zainstalowanego szkodnika. Trojan dropper tin box krzyżówka.
Definicja Trolling, Trollowanie, Trolowanie, Trolling, Troling:
Co to jest trollowania wywodzi się od angielskiego ustalenia trolling, stosowanego w rybołóstwie. Pewien rodzaj ludzi (tak zwany troll) lubi krążyć po ekipach dyskusyjnych czy forach trollując, a więc wywołując tin box co to jest.
Definicja Tarball:
Co to jest ustalenie na pliki TAR. Archiwum TAR to nieskompresowany zestaw innych plików połączonych w całość. Nazwa wskazuje na smołę (z angielskiego: BALL of TAR), lepką pochodną węgla, stosowaną do tin box słownik.
Definicja Trojan Clicker:
Co to jest który przekierowuje komputer ofiary na ustaloną stronę internetową, by zwiększyć „liczbę odwiedzin” strony, w celach reklamowych, przeprowadzenia ataku DoS na ustaloną stronę albo skierowania ofiary tin box czym jest.

Czym jest Tin box znaczenie w Słownik Internet T .