Definicja Telesync lub TS co oznacza. Czym jest nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym.

Czy przydatne?

Definicja Ts Lub Telesync

Co to jest TELESYNC LUB TS to jest ustalenie, którego używa się mówiąc o filmie nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym źródłem dźwięku, na przykład ze słuchawek albo podłączona do kinowego mechanizmu audio. Jakość obrazu nie odbiega od wersji Cam, dźwięk jest lepszy raczej dlatego iż nie słychać ludzi z sali kinowej
Definicja TWAIN:
Co to jest pozwalający na komunikację skanerów i aparatów cyfrowych z programami graficznymi. Jeśli skaner zaopatrzony jest w sterownik TWAIN, można go obsługiwać dzięki każdego programu graficznego telesync lub ts co to jest.
Definicja Tlen.Pl:
Co to jest Tlen.pl - komunikator internetowy autorstwa portalu o2.pl. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i komunikatorami Gadu-Gadu telesync lub ts definicja.
Definicja TVGA Lub Trident:
Co to jest graficznych kompatybilny z VGA sprzętowo, lecz sporo programów wykorzystujących wysokie rozdzielczości sprawiało z tą kartą problemy, dlatego także została ona wycofana. Por. MDA, CGA, HGA, EGA, VGA telesync lub ts co znaczy.
Definicja Transfer Równoległy:
Co to jest transferu danych, gdzie bity presyłane są jeden za drugim, i to tylko jednym kanałem. Z kolei w równoległym wiadomości są przesyłane równocześnie – jak po kilkupasmowej autostradzie. Jeżeli mamy telesync lub ts słownik.
Definicja TOC:
Co to jest z angielskiego: Table of Contents) – wiadomość zawarta w obszarze otwierającym dysku CD-R (Lead-in), zawierająca numery ścieżek i adresy ich początków i końców przy zastosowaniu kodu czasowego telesync lub ts znaczenie.

Czym jest Telesync lub TS znaczenie w Słownik Internet T .