Definicja Telesync lub TS co oznacza. Czym jest nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym.

Czy przydatne?

Definicja Ts Lub Telesync

Co to jest TELESYNC LUB TS to jest ustalenie, którego używa się mówiąc o filmie nagranym w kinie, kamerą z podłączonym zewnętrznym źródłem dźwięku, na przykład ze słuchawek albo podłączona do kinowego mechanizmu audio. Jakość obrazu nie odbiega od wersji Cam, dźwięk jest lepszy raczej dlatego iż nie słychać ludzi z sali kinowej
Definicja Tiny Text:
Co to jest nieetycznego pozycjonowania tron internetowych. Tiny text to tekst o wielkości 1 piksela. Używany jest w Black SEO, poprzez umieszczanie w nim słów najważniejszych. Tekst ten nie jest widoczny dla telesync lub ts co znaczy.
Definicja Tower:
Co to jest typ obudowy komputera o kształcie podłużnego prostopadłościanu ustawionego pionowo telesync lub ts krzyżówka.
Definicja Trackball Lub Manipulator Kulkowy:
Co to jest wejściowe komputera, którego kluczowym elementem jest umieszczona w nieruchomej obudowie kula, przystosowana do obracania dłonią w różnych kierunkach. Ruchy kuli są przetwarzane i przenoszone na telesync lub ts co to jest.
Definicja Terabajt:
Co to jest 1024 gigabajty, w skrócie 1 TB. Wielokrotność podstawowej jednostki informacji – bajta/ W terabajtach mierzy się między innymi rozmiar plików i pojemność nośników danych telesync lub ts słownik.
Definicja Trial Lub Trialware:
Co to jest próbnej wersji (również nazwa tej wersji) programu udostępnianego za darmo do testowania. Po pewnym czasie (zwykle 30 dni) albo po pewnej ilości uruchomień program taki odmawia działania i należy go telesync lub ts czym jest.

Czym jest Telesync lub TS znaczenie w Słownik Internet T .