Definicja TeleKomuna co oznacza. Czym jest narodowego operatora telekomunikacyjnego w Polsce –.

Czy przydatne?

Definicja Telekomuna

Co to jest TELEKOMUNA pogardliwa nazwa Telekomunikacji Polskiej Spółka akcyjna – narodowego operatora telekomunikacyjnego w Polsce – użytkowana poprzez jej zagorzałych przeciwników, a w szczególności phreakerów. Telekomunikacja Polska była uważana za monopolistę na rynku telekomunikacyjnym, ceny jej usług postrzegane były jako za wysokie, a jakość tych usług za mierną. Stąd tak niekorzystne ustalenie. Zobacz także: Telekompromitacja Polska, TelePsy. Por. Tepsa
Definicja Tracker:
Co to jest instalowane po stronie serwera, które zarządza ruchem i informacjami jakie są wymieniane między jego czynnymi użytkownikami. Użytkowany w sieci p2p BitTorrent, pozwala na dynamiczne udostępnianie telekomuna co to jest.
Definicja Trackball Lub Manipulator Kulkowy:
Co to jest wejściowe komputera, którego kluczowym elementem jest umieszczona w nieruchomej obudowie kula, przystosowana do obracania dłonią w różnych kierunkach. Ruchy kuli są przetwarzane i przenoszone na telekomuna definicja.
Definicja Theme-Pack:
Co to jest ubarwi nam ekran naszego Windows, przez na przykład podmianę bitmap w tle, animowane kursory, nowe efekty dźwiękowe i tym podobne To jest zwyczajnie zestaw motywów graficznych wykorzystywanych do telekomuna co znaczy.
Definicja Thunder Susan:
Co to jest najwyższym stopniu znana hakerka. Jako nastolatka pracowała w klubach jako prostytutka. Najpierw zafascynowała się phreakingiem i już pod koniec lat 70 stała się ekspertem w tej dziedzinie. Po tym telekomuna słownik.
Definicja Trojan Proxy:
Co to jest rodzaj trojana, który działa jak serwer proxy i zapewnia anonimowy dostęp do Internetu. Trojany tego typu powszechnie używane są poprzez spamerów w celu wysyłania informacje spamowych na sporą skalę telekomuna znaczenie.

Czym jest TeleKomuna znaczenie w Słownik Internet T .