Definicja TeleKomuna co oznacza. Czym jest narodowego operatora telekomunikacyjnego w Polsce –.

Czy przydatne?

Definicja Telekomuna

Co to jest TELEKOMUNA pogardliwa nazwa Telekomunikacji Polskiej Spółka akcyjna – narodowego operatora telekomunikacyjnego w Polsce – użytkowana poprzez jej zagorzałych przeciwników, a w szczególności phreakerów. Telekomunikacja Polska była uważana za monopolistę na rynku telekomunikacyjnym, ceny jej usług postrzegane były jako za wysokie, a jakość tych usług za mierną. Stąd tak niekorzystne ustalenie. Zobacz także: Telekompromitacja Polska, TelePsy. Por. Tepsa
Definicja Tupać, Tupnąć, Tupnięcie, Tupanie:
Co to jest osiemdziesiątych ustalenie tupnięcie oznaczało kliknięcie – wciśnięcie przycisku myszki komputerowej. Na szczęście ustalenie się nie przyjęło i aktualnie używa się polskiego odpowiednika wyrazu click telekomuna co znaczy.
Definicja Trackback Lub Ślad:
Co to jest blogach pozwalający informować autora bloga o tym, że w swoim blogu nawiązaliśmy do jego wpisu. Jeżeli np. jakiś wpis na pewnym blogu nas zainteresował i chcemy się do niego odwołać na swoim blogu telekomuna krzyżówka.
Definicja Tlen.Pl:
Co to jest Tlen.pl - komunikator internetowy autorstwa portalu o2.pl. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i komunikatorami Gadu-Gadu telekomuna co to jest.
Definicja Trojan Downloader:
Co to jest służącego do instalowania złośliwego kodu na komputerze ofiary, podobnie jak trojan dropper – jest jednak bardziej użyteczny dla artystów złośliwego oprogramowania. Po pierwsze, trojan downloader telekomuna słownik.
Definicja Toplayer:
Co to jest wierzchnia warstwa) – rodzaj reklamy w Internecie. Ma postać animacji, gdzie można zawrzeć efekty dźwiękowe. Wyświetlana jest powyżej treścią strony, w dowolnym jej miejscu. Max. objętość: 25 KB, max telekomuna czym jest.

Czym jest TeleKomuna znaczenie w Słownik Internet T .