Definicja SVGA co oznacza. Czym jest rozdzielczości (800×600 pikseli) kart graficznych.

Czy przydatne?

Definicja Svga

Co to jest SVGA (z angielskiego: Extra VGA)
1. – dostępny standard rozdzielczości (800×600 pikseli) kart graficznych mikrokomputerów. Każdy elementarny pkt. obrazu (piksel) może w zależności od rozwiązania karty (wielkości wideo RAM-u) i współpracującego z nią monitora przyjmować od 16 256 do powyżej 16 mln kolorów.
2. – tak nazywa się typ karty graficznej, który umożliwia wyświetlanie grafiki w hi-res. Por. MDA, CGA, HGA, EGA, VGA, TVGA.
3. – w ten sposób można omawiać grafikę gry (grafika SVGA = grafika w hi-res)
Definicja Soft-Squatting:
Co to jest handlowanie albo używanie pewnej domeny internetowej z zamierzeniem późniejszego zarobienia na znaku towarowym, należącym do kogoś innego. Soft-squatting jest specyficzną odmianą cybersquattingu svga co to jest.
Definicja SQL Server:
Co to jest jeden z silników (mechanizmów) relacyjnych baz danych stworzony poprzez Microsoft svga definicja.
Definicja Socket 370:
Co to jest procesora typu ZIF Socket. To jest 370-pinowe gniazdo, które jest jednym z w najwyższym stopniu popularnych gniazd. Początkowo używane było dla układów Celeron mających stanowić uzupełnienie rynku w svga co znaczy.
Definicja SafeDisc 2:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt przygotowane poprzez firmę Macrovision. Należy ono do najsłynniejszych zabezpieczeń jakie wymyślono. Jeżeli svga słownik.
Definicja Skaner Stacjonarny:
Co to jest flatbed scanner) – skaner stacjonarny przypomina budową i działaniem kserokopiarkę. Skanowany dokument kładzie się na szklanej szybie, w dalszym ciągu wzdłuż kartki przebiega promień światła. Odbite svga znaczenie.

Czym jest SVGA znaczenie w Słownik Internet S .