Definicja Strona WWW co oznacza. Czym jest HTML, XHTML, WML albo podobnym, popularny do.

Czy przydatne?

Definicja Www Strona

Co to jest STRONA WWW (z angielskiego: Web page) – dokument zapisany w formacie HTML, XHTML, WML albo podobnym, popularny do powszechnego użytku w sieci Internet przez przeglądarki WWW
Definicja Sensory:
Co to jest możemy spotkać w urządzeniach skanujących. W czasie skanowania poprzez dokument przebiega strumień światła. Jego odbijane promienie trafiają natomiast na światłoczułe fotokomórki – sensory – strona www co znaczy.
Definicja Socket 478:
Co to jest typu ZIF Socket z 478 pinami poświęcone dla procesorów Intel Pentium IV, Pentium M, Celeron Willamette, Celeron Northwood i Celeron D. Socket 478 zastąpiło gniazdo Socket 423 (dzięki specjalnej strona www krzyżówka.
Definicja Sekwencja Trzech Króli, Trzy Króle:
Co to jest na kombinację klawiszy Ctrl+Alt+Del, której działanie zależy od mechanizmu operacyjnego – w trakcie pracy w systemie Windows XP skutkuje ona otwarcie okna Menedżera zadań Windows albo okienko strona www co to jest.
Definicja Smurf Attack:
Co to jest ataku sieciowego typu DoS, należący do ekipy exploitów. Atakujący wysyła zapytanie ping do dużej ilości hostów. Zanim jednak to zrobi, modyfikuje nagłówek pakietu danych, zmieniając adres hosta, z strona www słownik.
Definicja Sequel:
Co to jest następną grę z danego cyklu (na przykład Tomb Raider 2 jest sequelem Tomb Raidera). Ciekawą odmianą sequela jest prequel, a więc kontynuacja gry, lecz dziejąca się PRZED wydarzeniami pokazanymi w strona www czym jest.

Czym jest Strona WWW znaczenie w Słownik Internet S .