Definicja Strona startowa, strona domowa lub homepage co oznacza. Czym jest przeglądarki WWW.

Czy przydatne?

Definicja Strona startowa, strona domowa lub homepage

Co to jest STRONA STARTOWA, STRONA DOMOWA LUB HOMEPAGE strona automatycznie wczytywana po uruchomieniu przeglądarki WWW. Przewarzająca część przeglądarek pozwala ustalić stronę początkową (home page), albo uruchamiać przeglądarkę z pustą stroną, bez konieczności łączenia się z siecią. To jest wygodne na przykład wtedy, gdy sami konstruujemy dokument internetowy i kontrolujemy jego wygląd w pracującej w tle przeglądarce.
Strona startowa zwykle kryje się w przeglądarce pod ikoną symbolizującą domek
Definicja Spam:
Co to jest niezamówiony poprzez adresata e-mail, zwykle będący reklamą. Jest on wysyłany hurtowo od spółki reklamującej się do wielu nadawców w celu odnalezienia potencjalnego klienta. Do spamu zalicza się strona startowa, strona domowa lub homepage co znaczy.
Definicja Sekwencer Lub Sekwenser:
Co to jest oprogramowania do obróbki dźwięku, dzięki którego możliwe jest nagrywanie na jednym nośniku danych – jak na magnetofon wielościeżkowy – kilku ścieżek dźwiękowych. Sekwenser umożliwia oprócz tego strona startowa, strona domowa lub homepage krzyżówka.
Definicja Speeche:
Co to jest słyszalne w tle gry rozmowy, odzywki oddziałów itp strona startowa, strona domowa lub homepage co to jest.
Definicja Skype:
Co to jest komunikator internetowy, oparty na technologii peer-to-peer. Program został stworzony poprzez programistów Niklasa Zennströma i Janusa Friisa. Jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na strona startowa, strona domowa lub homepage słownik.
Definicja SID:
Co to jest scalony, który był syntezatorem dźwięku w dwóch komputerach: ZX Spectrum i Commodore 64/128. Był chyba jednym z najlepiej wykorzystanych układów w historii informatyki i elektroniki. Charakteryzował strona startowa, strona domowa lub homepage czym jest.

Czym jest Strona startowa, strona znaczenie w Słownik Internet S .