Definicja Średnica plamki co oznacza. Czym jest luminoforu (substancji świecącej), emitującymi.

Czy przydatne?

Definicja Plamki Średnica

Co to jest ŚREDNICA PLAMKI w kolorowym kineskopie ekran pokryty jest trzema rodzajami luminoforu (substancji świecącej), emitującymi światło czerwone, zielone i niebieske (por. RGB) pod wpływem uderzeń elektronów. By dostać na ekranie białą plamkę, trzy wiązki elektronów muszą trafić w sąsiadujące wysepki tych trzech luminoforów. Odległość pomiędzy polami luminoforu odpowiedzialnymi za wyświetlanie tego samego koloru (czerwonego, zielonego albo niebieskiego) jest nazywana średnicą plamki – a to dlatego, iż odległość ta jest równa średnicy najmniejszego białego punktu, jaki można zapalić na ekranie. Aktualnie typowe średnice plamki monitorów wynoszą 0,29 mm albo 0,26 mm. Im mniejsza średnica plamki, tym lepszy kontrast i wyraźniejsze kształty
Definicja Sekwencer Lub Sekwenser:
Co to jest oprogramowania do obróbki dźwięku, dzięki którego możliwe jest nagrywanie na jednym nośniku danych – jak na magnetofon wielościeżkowy – kilku ścieżek dźwiękowych. Sekwenser umożliwia oprócz tego średnica plamki co to jest.
Definicja Sygnatura:
Co to jest Signature) – podpis użytkownika, wstawiany pod treścią listu albo artykułu; zawiera zwykle imię i nazwisko, a niekiedy również dodatkowe wiadomości identyfikujące, na przykład adres elektroniczny średnica plamki definicja.
Definicja Socket 6:
Co to jest procesora. Ono jest najmniej popularnym typem gniazda z racji ograniczenia, jakie go dotyczą. Obsługuje ono jedynie procesory spółki Intel (DX4, 486 i Pentium OverDrive) dostarczając 3,3V napięcia średnica plamki co znaczy.
Definicja SMiShing Lub SMS Phishing:
Co to jest socjotechnicznego podobnego do phishingu. Bazuje on na rozsyłaniu SMS-ów, które mają skłonić ofiarę do podjęcia określonego działania. Pierwsze ofiary smishingu na Islandii i Australii otrzymywały średnica plamki słownik.
Definicja Sterownik Klawiatury:
Co to jest program ładowany wspólnie z systemem operacyjnym, który uaktywnia klawiaturę i udostępnia znaki narodowe danego państwie (w polskim: ą, ę, ć, ś, ś, ż, ó, ń średnica plamki znaczenie.

Czym jest Średnica plamki znaczenie w Słownik Internet S .