Definicja Średnica plamki co oznacza. Czym jest luminoforu (substancji świecącej), emitującymi.

Czy przydatne?

Definicja Plamki Średnica

Co to jest ŚREDNICA PLAMKI w kolorowym kineskopie ekran pokryty jest trzema rodzajami luminoforu (substancji świecącej), emitującymi światło czerwone, zielone i niebieske (por. RGB) pod wpływem uderzeń elektronów. By dostać na ekranie białą plamkę, trzy wiązki elektronów muszą trafić w sąsiadujące wysepki tych trzech luminoforów. Odległość pomiędzy polami luminoforu odpowiedzialnymi za wyświetlanie tego samego koloru (czerwonego, zielonego albo niebieskiego) jest nazywana średnicą plamki – a to dlatego, iż odległość ta jest równa średnicy najmniejszego białego punktu, jaki można zapalić na ekranie. Aktualnie typowe średnice plamki monitorów wynoszą 0,29 mm albo 0,26 mm. Im mniejsza średnica plamki, tym lepszy kontrast i wyraźniejsze kształty
Definicja Serwer Drukarek:
Co to jest specjalizowanych serwerów. Serwery drukarek umożliwiają użytkownikowi dostęp do drukarek włączonych do sieci i zarządzają zleceniami wydruków dzięki tak zwany mechanizmu kolejek (z angielskiego średnica plamki co znaczy.
Definicja Suxx Lub Sux, Suck, Saxx, Suckz:
Co to jest dopisanie, iż coś jest suxx znaczy słowo ostatecznej pogardy dla tego czegoś. Na przykład fanatyczni przeciwnicy Duke’a mogą powiedzieć: Duke suxx! (im więcej x na końcu, tym pogarda większa średnica plamki krzyżówka.
Definicja Szerokość Wizyty:
Co to jest statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) szerokość wizyty to jest parametr penetracji strony poprzez użytkowników. To jest relacja liczby obejrzanych poprzez użytkownika stron średnica plamki co to jest.
Definicja Shovelware:
Co to jest shovel – szufla, łopata) – niepochlebne ustalenie zawartości płyt CD albo DVD rozpowszechnianych poprzez nie wszystkich wydawców wspólnie z czasopismem komputerowy (tak zwany cover CD), którzy średnica plamki słownik.
Definicja SOD:
Co to jest SOD #1 który znaczy Standardowa Odpowiedź Dewelopera nr 1 a więc Zrób sobie sam To jest zwykle standardowa odpowiedź programisty na zgłoszoną awarię albo uwagę odnośnie programu. SOD ma znaczenie średnica plamki czym jest.

Czym jest Średnica plamki znaczenie w Słownik Internet S .