Definicja SLDRAM lub SyncLink DRAM co oznacza. Czym jest bezpośrednia dynamiczna pamięć operacyjna.

Czy przydatne?

Definicja SLDRAM lub SyncLink DRAM

Co to jest SLDRAM LUB SYNCLINK DRAM (z angielskiego: SyncLink Dynamic Random Access Memory – bezpośrednia dynamiczna pamięć operacyjna o dostępie swobodnym nazwana jako standard SyncLink) – w pamięci operacyjnej typu SLDRAM wszystkie sygnały sterujące (CAS, RAS) są przesyłane jedną linią. Pamięci SLDRAM miały pracować z prędkością ponad 800 MHz. Podobnie jak DDR SDRAM pamięci moga pracować podwójnie szybciej niż zegar systemowy.
SyncLink jest otwartym standardem, który miał konkurować z DRDRAM. Por. FPM DRAM, EDO RAM, BEDO DRAM, EDRAM, DRDRAM, SDRAM, JEDEC SDRAM, DDR SDRAM, PC100 SDRAM, FRAM, SRAM, BSRAM
Definicja Slim Case:
Co to jest na płyty CD i DVD, podobny do jewel case, lecz cieńszy. Wymiary: 142mm x 125mm x 5mm. Opakowanie pozwala na włożenie wydrukowanej okładki na przód opakowania (na tylnej okładce umieszczana jest płyta sldram lub synclink dram co znaczy.
Definicja Skaner Stacjonarny:
Co to jest flatbed scanner) – skaner stacjonarny przypomina budową i działaniem kserokopiarkę. Skanowany dokument kładzie się na szklanej szybie, w dalszym ciągu wzdłuż kartki przebiega promień światła. Odbite sldram lub synclink dram krzyżówka.
Definicja Spam Report:
Co to jest zgłoszenie wyszukiwarce internetowej występującego na określonej stronie spamu, celem usunięcia spamerskiej strony z indeksu. Zwykle spam report zgłasza się dzięki specjalnemu formularzowi. Każda sldram lub synclink dram co to jest.
Definicja Socket 370:
Co to jest procesora typu ZIF Socket. To jest 370-pinowe gniazdo, które jest jednym z w najwyższym stopniu popularnych gniazd. Początkowo używane było dla układów Celeron mających stanowić uzupełnienie rynku w sldram lub synclink dram słownik.
Definicja Serwer Baz Danych:
Co to jest specjalizowanych serwerów. Serwery baz danych przechowują uporządkowane strukturalnie dane albo ukierunkowane obiektowo wiadomości poświęcone do zastosowania poprzez użytkowników. Korzystają oni z sldram lub synclink dram czym jest.

Czym jest SLDRAM lub SyncLink DRAM znaczenie w Słownik Internet S .