Definicja SafeDisc co oznacza. Czym jest uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt opracowanye.

Czy przydatne?

Definicja Safedisc

Co to jest SAFEDISC zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt opracowanye poprzez firmę Macrovision. Bazuje ono na umieszczeniu uszkodzonych sektorów, których jest kilkaset w różnych miejscach płyty. To zabezpieczenie poznać można po tym, iż w kluczowym katalogu płyty znajdują się schowane pliki: 00000001.tmp, clcd16.dll i clokspi.exe. Por. Physical Errors, SecuROM, Illegal TOC, Dummy files, Key2Audio, LaserLock, Librypt, SafeAudio, SafeDisc 2, Tages, CD-Check, Cactus Data Shield.
UWAGA! TWORZENIE I UŻYWANIE NIELEGALNYCH KOPII PROGRAMÓW JEST NIELEGALNE
Definicja Spoofing:
Co to jest przyspieszania pracy nie wszystkich protokołów transmisji (na przykład XMODEM, UUCP), wymagających potwierdzenia poprawnego przyjęcia każdego bloku danych przed wysłaniem kolejnego. Nie wszystkie safedisc co to jest.
Definicja Sekwencer Lub Sekwenser:
Co to jest oprogramowania do obróbki dźwięku, dzięki którego możliwe jest nagrywanie na jednym nośniku danych – jak na magnetofon wielościeżkowy – kilku ścieżek dźwiękowych. Sekwenser umożliwia oprócz tego safedisc definicja.
Definicja Shawn Fanning:
Co to jest artysta Napstera. Shawn jest uważany za pioniera sieci peer-to-peer safedisc co znaczy.
Definicja Socket A Lub Socket 462:
Co to jest procesora typu ZIF Socket. Socket A jest 462-pinowym gniazdem spółki AMD, powstałym z myślą o procesorze Athlon „Thunderbird” i zredukowanej wersji Athlona – procesorze Duron. Zintegrowanie jądra z safedisc słownik.
Definicja Solucja:
Co to jest przewodnik po grze, podpowiadający następne kroki ku finałowi. Zazwyczaj przydaje się przy rozmaitych odmianach gier przygodowych safedisc znaczenie.

Czym jest SafeDisc znaczenie w Słownik Internet S .