Definicja RTF co oznacza. Czym jest rozpowszechniony format tekstowy wykorzystywany do zamiany.

Czy przydatne?

Definicja Rtf

Co to jest RTF (z angielskiego: Rich Text Format) – szeroko rozpowszechniony format tekstowy wykorzystywany do zamiany dokumentów pomiędzy wieloma platformami systemowymi – jak np. PC i Macintosh. W razie tego formatu niemal wszystkie atrybuty pisma (kursywa, pogrubienie, podkreślenie i tak dalej) nie są tracone, gdyż są zapisywane w kodzie ASCII. Możesz więc utworzyć dokument w Wordzie, i ktoś kto posiada na przykład WordPerfecta będzie mógł go odczytać. Konwertery do zapisu pliku w formacie RTF są regularnie wbudowane w edytor tekstu, aczkolwiek zdarzają się przypadki, iż by zapisać dokument w tym formacie musisz użyć zewnętrzny program, który przetworzy dokument wg standardu
Definicja Rlogin:
Co to jest z angielskiego: Remote login) – zdalne logowanie się do innego komputera na którym mamy konto, bez konieczności podawania hasła. Por. login rtf co to jest.
Definicja Reklamy Organizacji Charytatywnych:
Co to jest wyświetlane gdy niedostępne są adekwatnie dopasowane do strony reklamy skierowane z sieci Google AdSense, albo gdy Google nie jest w stanie zebrać informacji o zawartości danej strony. Wydawcy nie rtf definicja.
Definicja Reseller Lub VAR:
Co to jest Value-Added Reseller – odsprzedawca sprzętu o podniesionej wartości) – spółka albo przedsiębiorstwo, które kupuje produkty (na przykład komputer) hurtowo, prosto od producenta. Do zakupionego sprzętu rtf co znaczy.
Definicja RISC:
Co to jest Reduced Instructions Set Computer) – procesory o zredukowanej ilości obsługiwanych poleceń w relacji do zwykłego procesora. W procesorze RISC nie wszystkie rzadziej stosowane instrukcje zostały rtf słownik.
Definicja RekS:
Co to jest typu PPC (Pay Per Click) w formie boksu reklamowego. Boksy te wyświetlają się użytkownikom serwisu aukcyjnego Allegro, wyszukiwarki internetowej OnetSzukaj i wyszukiwarki portalu WP, którzy wpiszą rtf znaczenie.

Czym jest RTF znaczenie w Słownik Internet R .