Definicja Rozdzielczość optyczna co oznacza. Czym jest podłużnej listwie przedmiotów światłoczułych.

Czy przydatne?

Definicja Optyczna Rozdzielczość

Co to jest ROZDZIELCZOŚĆ OPTYCZNA system skanera złożona jest z wielu umieszczonych na podłużnej listwie przedmiotów światłoczułych, które przesuwają się pod skanowanym dokumentem. Rozdzielczość optyczna ustala gęstość ułożenia tych przedmiotów na listwie. Im jest ich więcej, tym więcej szczegółów może wychwycić skaner. Rozdzielczość mierzymy w jednostkach dpi (z angielskiego: dots per inch – punktów na cal). Natomiast w aparatach cyfrowych występuje matryca światłoczuła, która także ma pewną rozdzielczość optyczną. Ją zwykle mierzymy w ilości pikseli, jakie może uchwycić aparat, stąd liczby 5, 10 czy 12 megapikseli (1 megapiksel to mln pikseli)
Definicja Rozszerzenie Pliku:
Co to jest file extension) – każdy plik musi mieć własną nazwę. Złożona jest ona z dwóch części oddzielonych kropką. Znaki po kropce to właśnie rozszerzenie pliku, które mówi dzięki którego programu plik został rozdzielczość optyczna co znaczy.
Definicja Rendering Lub Renderowanie:
Co to jest obrazu dwuwymiarowego na obraz trójwymiarowy (3D). W nowo utworzonej grafice występują między innymi przejścia tonalne, efekty odbić, światła i cienie. 2. – rendering to także mechanizm przeliczania rozdzielczość optyczna krzyżówka.
Definicja Richard Stallman:
Co to jest artysta projektu GNU rozdzielczość optyczna co to jest.
Definicja RAID:
Co to jest Redundant Array of Inexpensive Disks – macierz dyskowa tanich dysków) – rozwiązanie pozwalające łączyć ze sobą dyski celem powstania pamięci masowej o dużej pojemności, szybkości i niezawodności rozdzielczość optyczna słownik.
Definicja ROM:
Co to jest Read Only Memory – pamięć tylko-do-odczytu) – oznaczający pamięć komputera, gdzie zapisane są na stałe pewne dane. Użytkownik nie może jej kasować ani także zapisać tam swoich danych. 2. – plik z rozdzielczość optyczna czym jest.

Czym jest Rozdzielczość optyczna znaczenie w Słownik Internet R .