Definicja ROM co oznacza. Czym jest odczytu) – oznaczający pamięć komputera, gdzie zapisane są na.

Czy przydatne?

Definicja Rom

Co to jest ROM 1. (z angielskiego: Read Only Memory – pamięć tylko-do-odczytu) – oznaczający pamięć komputera, gdzie zapisane są na stałe pewne dane. Użytkownik nie może jej kasować ani także zapisać tam swoich danych.
2. – plik z zapisanym zrzutem z pamięci starszego komputera, który umożliwia uruchomienie programu na emulatorze. W praktyce to jest gra zapisana w pliku o rozszerzeniu pasującym do emulatora
Definicja Router Lub Ruter, Trasownik:
Co to jest oprogramowanie sieciowe, które wyznacza kolejny pkt. w sieci, do którego ma być przesłany pakiet danych. Sieć Internet jest zbudowana z wielu połączeń jak pajęczyna. By dane mogły dotrzeć od jednego rom co znaczy.
Definicja RGB:
Co to jest Red, Green, Blue – czerwony, zielony, niebieski) – fundamentalne barwy postrzegane poprzez ludzkie oko, tworzące addytywny schemat barw. Przez mieszanie trzech fundamentalnych składników światła rom krzyżówka.
Definicja Real Audio:
Co to jest stosowany w Internecie. Dzięki niemu przez szybkie połączenie możliwe jest słuchanie radia w Sieci w okresie rzeczywistym. Zapewnia wybitny współczynnik kompresji (można go regulować zależnie od rom co to jest.
Definicja RAMDAC:
Co to jest Random Access Memory Digital-to-Analog Converter – konwerter danych cyfrowych na analogowe z pamięcią operacyjną o dostępie swobodnym) – układ na karcie graficznej wymieniający cyfrowy obraz z rom słownik.
Definicja Riskware:
Co to jest RISK + softWARE – ryzykowne oprogramowanie) – termin użytkowany poprzez firmę Kaspersky Lab odnosząc się do programów, które same w sobie są legalne, lecz mogą zostać wykorzystane poprzez rom czym jest.

Czym jest ROM znaczenie w Słownik Internet R .