Definicja REt co oznacza. Czym jest metoda wydruku przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana.

Czy przydatne?

Definicja Ret

Co to jest RET (z angielskiego: Resolution Enchancement Technology) – metoda wydruku przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. By to uczynić, dokument wysyłany do druku jest poddany sztucznemu zwiększeniu rozdzielczości. Na przykład gdy do drukarki trafia dokument o rozdzielczości 300 dpi, szczególne oprogramowanie zwieksza ją do 600 dpi. W miejscu jednego piksela powinny być wydrukowane cztery o podwójnie mniejszych rozmiarach. Jednak tak uproszczony system przyniósłby utratę jakości wydruku, gdyż obraz byłby bardziej postrzępiony niż obraz pierwotny. Zatem algorytm REt usuwa więc nie wszystkie piksele albo dodaje nowe, wygładzając w ten sposób postrzępione brzegi. W rezultacie uzyskuje się bardziej wygładzone kształty w rozdzielczości 600 dpi, mimo iż do drukarki wysłano dane obrazu o rozdzielczości 300 dpi.
Technologię REt stosuje się przy czarno-białych wydrukach tekstowych i graficznych
Definicja Retusz Elektroniczny:
Co to jest użytkowana od 1972 r technologia elektronicznego korygowania obrazów audiowizualnych dzięki komputera, pozwalająca na dowolną ingerencję w ich kształt i formę ret co to jest.
Definicja Relacyjna Baza Danych:
Co to jest szczególny typ bazy danych, która z racji na sieć odniesień i powiązań (stosunku) istniejących pomiędzy poszczególnymi rekordami bazy pozwala na nadzwyczajnie elastyczne i komfortowe kierowanie nimi ret definicja.
Definicja RS 232:
Co to jest   port szeregowy (COM ret co znaczy.
Definicja Retail:
Co to jest ustalenie na sprzedaż oprogramowania albo podzespołu elektronicznego w oryginalnym, firmowym opakowaniu, zawierającym oryginalną instrukcję obsługi i licencję na użytkowanie w razie programu ret słownik.
Definicja RSI:
Co to jest Repetitive Strain Injury) – boląca dolegliwość przedramienia i dłoni spowodowana zbyt intensywnym i częstym pisaniem na maszynie do pisania albo na komputerze. W Stanach Zjednoczonych Ameryki ret znaczenie.

Czym jest REt znaczenie w Słownik Internet R .