Definicja RekS co oznacza. Czym jest reklamowego. Boksy te wyświetlają się użytkownikom serwisu.

Czy przydatne?

Definicja Reks

Co to jest REKS Logo RekS
- reklamy typu PPC (Pay Per Click) w formie boksu reklamowego. Boksy te wyświetlają się użytkownikom serwisu aukcyjnego Allegro, wyszukiwarki internetowej OnetSzukaj i wyszukiwarki portalu WP, którzy wpiszą wybrane poprzez reklamodawcę słowa albo frazy do pola wyszukiwania. Dlatego reklamodawca może trafić ze własną reklamą bezpośrednio do klientów, którzy szukają jego produktów albo usług.
Boksy mają wymiary około 195×70 pikseli i zawierają tytuł, dwa wiersze tekstu i adres (URL) promowanego serwisu, którym może być wyłącznie dana ustalona aukcja internetowa, strona „O mnie” prezentująca wiadomości o sprzedającym albo listę oferowanych poprzez sprzedawcę elementów
Definicja Richard Stallman:
Co to jest artysta projektu GNU reks co znaczy.
Definicja Rozdzielczość Optyczna:
Co to jest złożona jest z wielu umieszczonych na podłużnej listwie przedmiotów światłoczułych, które przesuwają się pod skanowanym dokumentem. Rozdzielczość optyczna ustala gęstość ułożenia tych przedmiotów na reks krzyżówka.
Definicja RTF:
Co to jest Rich Text Format) – szeroko rozpowszechniony format tekstowy wykorzystywany do zamiany dokumentów pomiędzy wieloma platformami systemowymi – jak np. PC i Macintosh. W razie tego formatu niemal reks co to jest.
Definicja Repacked:
Co to jest przepakowany) – ustalenie na produkty sprzedawane w nieoryginalnym opakowaniu. Zwykle produktami typu repacked są wyroby, których oryginalne opakowanie zostało uszkodzone albo zaginęło. Nie znaczy to reks słownik.
Definicja RBM:
Co to jest z angielskiego: Right Bottom Mouse) – skrót oznaczający prawy klawisz myszki reks czym jest.

Czym jest RekS znaczenie w Słownik Internet R .