Definicja Refurbished lub Factory Reconditioned co oznacza. Czym jest stosowane, poddane naprawie.

Czy przydatne?

Definicja Refurbished lub Factory Reconditioned

Co to jest REFURBISHED LUB FACTORY RECONDITIONED (z angielskiego: – odnowiony) – ustalenie na produkty stosowane, poddane naprawie albo serwisowi w ramach reklamacji, które są ponownie sprzedawane na rynku. Przeważnie spotykanymi produktami z oznaczeniem refurbished są laptopy, gdzie awarii uległ jeden z podzespołów, który jest wymieniany poprzez autoryzowany serwis albo samego producenta na fabrycznie nowy, po czym już naprawiony komputer trafia ponownie do sprzedaży. Inne stosowane i wtórnie sprzedawane urządzenia to aparaty cyfrowe, dyski twarde etc. Największym rynkiem rzeczy stosowanych typu refurbished jest USA i aukcje internetowe. Można tam kupić bardzo sporo podzespołów o sporo tańszych od nowych egzemplarzy. Czasem jedyną wadą używanego egzemplarza jest… rysa na obudowie. Zwykle gwarancja producenta na egzemplarz modernizowany jest krótsza od gwarancji na wytwór fabrycznie nowy, aczkolwiek zdarzają się wyjątki od tej reguły. Jeżeli chodzi o decyzję czy warto kupić stosowany sprzęt, należy rozważyć jakiego rzędu to są oszczędności, jaki czas i warunki gwarancji i rękojmi obowiązują, jak wygląda serwisowanie sprzętu i co było przyczyną uznania produktu za refurbished
Definicja Referrer Lub Adres Referujący, Adres Odsyłający, Strona Odsyłająca:
Co to jest tytułujemy adres, z jakiego nastąpiło przekierowanie użytkownika na naszą stronę internetową. By umożliwić użytkownikowi przejście na naszą stronę, na stronie odsyłającej musi znajdować się link do refurbished lub factory reconditioned co znaczy.
Definicja Raster:
Co to jest regularna siatka punktów (o różnej wielkości albo zagęszczeniu) stosowana do odwzorowania odcieni barw refurbished lub factory reconditioned krzyżówka.
Definicja Ripować:
Co to jest ustala się wyciągnięcie oryginalnego algorytmu generującego serial z programu i umieszczenie go we własnym keygenie. Zwykle cracker musi dokonać jedynie drobnych zmian (poprawienie offsetów, i tym refurbished lub factory reconditioned co to jest.
Definicja Real Audio:
Co to jest stosowany w Internecie. Dzięki niemu przez szybkie połączenie możliwe jest słuchanie radia w Sieci w okresie rzeczywistym. Zapewnia wybitny współczynnik kompresji (można go regulować zależnie od refurbished lub factory reconditioned słownik.
Definicja RISC:
Co to jest Reduced Instructions Set Computer) – procesory o zredukowanej ilości obsługiwanych poleceń w relacji do zwykłego procesora. W procesorze RISC nie wszystkie rzadziej stosowane instrukcje zostały refurbished lub factory reconditioned czym jest.

Czym jest Refurbished lub Factory znaczenie w Słownik Internet R .