Definicja Recommended co oznacza. Czym jest komputera polecana poprzez piszącego/autora gry, aby.

Czy przydatne?

Definicja Recommended

Co to jest RECOMMENDED (z angielskiego: recommened configuration) – konfiguracja komputera polecana poprzez piszącego/autora gry, aby dany program pokazał pełnię swoich możliwości. Zazwyczaj dwa razy mocniejsza niż podawana na pudełku z grą min. konfiguracja (na której gra wprawdzie działa… lecz jak, to lepiej nie mówić). Na przykład konfiguracja min.: Pentium 133, 16 MB RAM, SVGA, zaś „recommended”: Pentium 2-266, 32 MB RAM, Voodoo2, SVGA 4 MB…
Definicja RekS:
Co to jest typu PPC (Pay Per Click) w formie boksu reklamowego. Boksy te wyświetlają się użytkownikom serwisu aukcyjnego Allegro, wyszukiwarki internetowej OnetSzukaj i wyszukiwarki portalu WP, którzy wpiszą recommended co znaczy.
Definicja Ramka:
Co to jest Frame) – szczególny obiekt dokumentu internetowego, wprowadzony w ramach Netscape Extensions i interpretowany poprzez przewarzająca część przeglądarek. Użycie ramek pozwala dzielić ekran dokumentu na recommended krzyżówka.
Definicja Rejestr Stron I Usług Niedozwolonych:
Co to jest Usług Niedozwolonych to projekt Ministerstwa Finansów polegajacy na powstaniu spisu witryn w Internecie, które zawierają niedozwolone treści i które będą mogły być blokowane. Na pierwszy ogień recommended co to jest.
Definicja RTF:
Co to jest Rich Text Format) – szeroko rozpowszechniony format tekstowy wykorzystywany do zamiany dokumentów pomiędzy wieloma platformami systemowymi – jak np. PC i Macintosh. W razie tego formatu niemal recommended słownik.
Definicja Real Player:
Co to jest oprogramowanie pozwalające na odtwarzanie plików audio i film z Internetu recommended czym jest.

Czym jest Recommended znaczenie w Słownik Internet R .