Definicja Ramka co oznacza. Czym jest internetowego, wprowadzony w ramach Netscape Extensions i.

Czy przydatne?

Definicja Ramka

Co to jest RAMKA (z angielskiego: Frame) – szczególny obiekt dokumentu internetowego, wprowadzony w ramach Netscape Extensions i interpretowany poprzez przewarzająca część przeglądarek. Użycie ramek pozwala dzielić ekran dokumentu na kilka odrębnych okienek, zazwyczaj powiązanych ze sobą odsyłaczami, co ułatwia nawigowanie w skomplikowanych konstrukcyjnie dokumentach. Użycie ramek nie pozbawia użytkowników innych przeglądarek możliwości czytania dokumentu, dzięki konstrukcji NOFRAMES, która zawiera „lustrzane” odbicie treści ramek. Aktualnie wykorzystywanie ramek jest niezalecane i jest kłopotliwe dla praca wyszukiwarki internetowej
Definicja RISC:
Co to jest Reduced Instructions Set Computer) – procesory o zredukowanej ilości obsługiwanych poleceń w relacji do zwykłego procesora. W procesorze RISC nie wszystkie rzadziej stosowane instrukcje zostały ramka co znaczy.
Definicja RIP:
Co to jest Raster Image Processor) – użytkowany w naświetlarkach program, wymieniający wektorowy opis strony, zawarty w pliku postscriptowym na konkretne współrzędne, stosowane potem do sterowania położeniem ramka krzyżówka.
Definicja Reklamy Alternatywne:
Co to jest funkcjonalności mechanizmu Google AdSense pozwalająca na zastosowanie powierzchni reklamowej w przypadku, gdyby spółka Google nie mogła dostarczać adekwatnie dopasowanych do treści strony reklam ramka co to jest.
Definicja Reseller Lub VAR:
Co to jest Value-Added Reseller – odsprzedawca sprzętu o podniesionej wartości) – spółka albo przedsiębiorstwo, które kupuje produkty (na przykład komputer) hurtowo, prosto od producenta. Do zakupionego sprzętu ramka słownik.
Definicja Real Audio:
Co to jest stosowany w Internecie. Dzięki niemu przez szybkie połączenie możliwe jest słuchanie radia w Sieci w okresie rzeczywistym. Zapewnia wybitny współczynnik kompresji (można go regulować zależnie od ramka czym jest.

Czym jest Ramka znaczenie w Słownik Internet R .