Definicja PowerNow! co oznacza. Czym jest poprzez firmę AMD w swoich procesorach dla komputerów.

Czy przydatne?

Definicja Powernow

Co to jest POWERNOW! Logo technologii PowerNow!
- technologia wprowadzona poprzez firmę AMD w swoich procesorach dla komputerów przenośnych. To jest metoda pozwalająca na oszczędność energii. Kiedy komputer przenośny czerpie energię z baterii, procesor zaopatrzony w technologię PowerNow! obniża taktowanie zegara procesora (na przykład z 850 MHz do 700 MHz), dzięki czemu procesor pobiera znacząco mniej energii. Pozwala to przedłużyć czas pracy komputera bez doładowania baterii. Inne spółki także stosują w procesorach przydzielonych do komputerów przenośnych podobne technologie: w procesorach Transmeta Crusoe Long Run, a w procesorach Intela – Speed Step i Enhanced Speedstep Technology
Definicja Priorytet:
Co to jest prawo pierwszeństwa. Kiedy mechanizm ma do wykonania kilka zadań, musi im nadać priorytety powernow! co to jest.
Definicja PRINT:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do drukowania pliku tekstowego.Składnia polecenia wygląda tak powernow! definicja.
Definicja Pakiet Biurowy:
Co to jest zintegrowanych programów, jest to edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych. Programy te umieją ze sobą współpracować. Do w najwyższym stopniu znanych należą: Microsoft Office, StarOffice powernow! co znaczy.
Definicja PCI:
Co to jest Peripherial Components Interconnect – przyłączanie urządzeń peryferyjnych) – to jest rodzaj gniazd, które są wewnątrz komputera. Są poświęcone do instalacji kart rozszerzeń wymagających szybkiej powernow! słownik.
Definicja Pokemon:
Co to jest ustala się najmłodsze pokolenie internautów, nastolatków używających specyficznego języka i pisowni w Internecie, polegajacych na pisaniu fonetycznym albo odpowiednio z fonetyką angielską i powernow! znaczenie.

Czym jest PowerNow znaczenie w Słownik Internet P .