Definicja Podkast lub Podcast co oznacza. Czym jest subskrybowanego i odbieranego poprzez RSS albo.

Czy przydatne?

Definicja Podcast Lub Podkast

Co to jest PODKAST LUB PODCAST rodzaj audiobloga (bloga w formie plików dźwiękowych), subskrybowanego i odbieranego poprzez RSS albo Atom, który można ściągnąć i posłuchać na komputerze albo odtworzyć strumieniowo (tak zwany streaming), urządzeniu przenośnym albo odtwarzaczu MP3. Podcast może także przybrać formę internetowego radia off-line, którego audycje ściągamy celem późniejszego odsłuchania. Może składać się z często publikowanych odcinków, newsów do odsłuchania albo utworów muzycznych. Nazwa pochodzi od nazwy jednego z odtwarzaczy MP3 – iPOD i od z angielskiego: broadCAST znaczącego przekaz. Spółka Creative tłumaczy nazwę jako skrót od z angielskiego: Personal On Demand (prywatność na żądanie)
Definicja Podłącz I Graj:
Co to jest polskim przykładem ustalenia Plug and Play. Wyrażenie to nie przyjęło się w polskim żargonie informatycznym, stąd używa się oryginalnego ustalenia a więc Plug and Play. Czasem polskiego ustalenia podkast lub podcast co znaczy.
Definicja Parity:
Co to jest błędów, gdzie dodawany jest dodatkowy bit kontrolny w każdym znaku. Wartość bitu jest dobierana tak, by suma bitów danych i bitu kontrolnego zawsze była lub parzysta (kontrola parzystości), lub podkast lub podcast krzyżówka.
Definicja Pamięć Operacyjna Lub RAM:
Co to jest Random Access Memory – pamięć o dostępie swobodnym) – pamięć, gdzie jest umieszczony obecnie realizowany program albo jego część i dane tego programu, i na której bezpośrednio działa jednostka podkast lub podcast co to jest.
Definicja PoweRec II:
Co to jest PoweRec II (z angielskiego: Plextor Optimised Writing Error Reduction Control – zoptymalizowana kontrola redukcji błędów zapisu spółki Plextor) – następna, ulepszona wersja technologii opracowanej i podkast lub podcast słownik.
Definicja PATH:
Co to jest mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania albo ustawiania ścieżki wyszukiwania dla plików wykonywalnych. Jeżeli wpiszesz do pliku AUTOEXEC.BAT komendę PATH z odpowiednią ścieżką, to podkast lub podcast czym jest.

Czym jest Podkast lub Podcast znaczenie w Słownik Internet P .