Definicja Piotr Smólski co oznacza. Czym jest 1986-1991 pełnił funkcję jej prezesa. W dalszym ciągu.

Czy przydatne?

Definicja Smólski Piotr

Co to jest PIOTR SMÓLSKI współzałożyciel firmy komputerowej Ster-Projekt. W latach 1986-1991 pełnił funkcję jej prezesa. W dalszym ciągu pracował w IBM Polska. W latach 1992-1998 był dyrektorem generalnym Hewlett-Packard Polska, a poprzez następne dwa lata – wiceprezesem Softbanku. W 1999 r. powrócił do Ster-Projektu i został prezesem zarządu. Ster-Projekt jest integratorem mechanizmów informatycznych. Przychody spółki w 2000 r. wyniosły 201,2 mln zł, a zysk netto – 2,5 mln zł. Smólski ma 10,72 procent akcji Ster-Projektu, wartych około 20 mln zł. Smólski jest na 82 miejscu w rankingu 100 najbogatszych Polaków 2001 roku wg tygodnika „Wprost”
Definicja Podłącz I Graj:
Co to jest polskim przykładem ustalenia Plug and Play. Wyrażenie to nie przyjęło się w polskim żargonie informatycznym, stąd używa się oryginalnego ustalenia a więc Plug and Play. Czasem polskiego ustalenia piotr smólski co znaczy.
Definicja Przycisk:
Co to jest przyciskami nazywane są przedmioty Windows, które klika się myszką, aby zostało wykonane jakieś zadanie. Na przykład przycisk OK służy do zatwierdzenia dokonanych uprzednio ustawień albo czynności piotr smólski krzyżówka.
Definicja PCI-X:
Co to jest Peripheral Component Interconnect eXtended) – PCI-X jest wysokowydajnym rozszerzeniem standardu PCI Local Bus, który ma zaspokoić narastające wymogi przepustowości szyny I/O potrzebnych do takiej piotr smólski co to jest.
Definicja Page Load Time Filter:
Co to jest wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Jeżeli Twoja strona „zbyt wiele waży” i strasznie długo się ładuje robot indeksujący jej nie indeksuje albo robi to bez pośpiechu. Sposób na filtr piotr smólski słownik.
Definicja Power-Up:
Co to jest   „znajdźka”, a więc obiekt, który zbieramy w trakcie gry, otrzymując w zamian na przykład dodatkową porcję energii, lepszą broń itd piotr smólski czym jest.

Czym jest Piotr Smólski znaczenie w Słownik Internet P .