Definicja Paragraf 31 lub filtr 31, penalty 31 co oznacza. Czym jest 2006 roku opierające na nagłym.

Czy przydatne?

Definicja Paragraf 31 lub filtr 31, penalty 31

Co to jest Paragraf 31 lub filtr 31, penalty 31 zdarzenie w wyszukiwarce Google zaobserwowane w grudniu 2006 roku opierające na nagłym spadku pozycji pozycjonowanych stron w wynikach wyszukiwania z startowych miejsc do 31 miejsca albo precyzyjnie o 30 pozycji niżej.
Jest wiele hipotez na jego temat, bo podobnie jak w razie innych filtrów Google nie przyznaje się do niego. Ta kara ma być użytkowana jako ostrzeżenie, najczęściej dla stron wielotematycznych, które pozycjonowane są na sporą liczba słów najważniejszych nie związanych z kluczowym tematem strony. Nie to jest jednak powszechna reguła, gdyż w ten filtr wpadają także strony jednotematyczne, nieraz wartościowe. Genezę stworzenia tego filtru upatruje się w dążeniu poprzez Google do usunięcia z wyników wyszukiwania śmietnika w formie katalogów, pełnych linków, nie posiadających wartościowych treści.
Pozycjonerzy radzą by w razie wpadnięcia w ten filtr skupić się na szybkim przerobieniu witryny umieszczając w niej jak najwięcej wartościowych treści. Poprzez nie wszystkich filtr uznawany jest za następny zabieg Google, by zwiększyć własne dochody z linku sponsorowanego AdWords (dobre strony pojawiają się na niższych pozycjach, poprzez co zmuszone są do wykupienia linków sponsorowanych, by utrzymać ruch na stronie). Istnieją gdyż pewne poszlaki świadczące o tym, iż to pracownicy Google przeglądają pewną część wyników wyszukiwania i ręcznie manipulują pozycją podejrzanych stron

Czym jest Paragraf 31 lub filtr 31 znaczenie w Słownik Internet P .