Definicja Overburning lub nadpalanie co oznacza. Czym jest danych niż wynika to z deklarowanej.

Czy przydatne?

Definicja Nadpalanie Lub Overburning

Co to jest OVERBURNING LUB NADPALANIE zapisywanie na nagrywalnej płycie (CD albo DVD) więcej danych niż wynika to z deklarowanej pojemności. To jest możliwe dzięki użyciu miejsca przeznaczonego na region LeadOut pierwszej sesji, a również (najprawdopodobniej) na (części) nośnika, która odpowiednio z intencją producenta miała pozostać nienagrana. W praktyce można dodać ok. 2 minuty (albo ok. 20 MB) dodatkowych danych do standardowej płyty, aczkolwiek nie wszystkie nośniki pozwalają na więcej. Z kolei w razie płyt wielokrotnego zapisu należy liczyć się z tym, iż płyty nie będzie można ani odczytać, ani skasować
Definicja Out-Skyscraper:
Co to jest Internecie. To jest interaktywny skyscraper, który po najechaniu na niego kursorem myszy „rozwija się” do większego rozmiaru, pozwalając na zastosowanie dodatkowej powierzchni dla prezentacji overburning lub nadpalanie co znaczy.
Definicja Overclocker:
Co to jest overclocker to osoba zajmująca się overclockingiem, a więc taki modyfikowaniem ustawień komputera, aby działał on jak najszybciej, jak najefektywniej i najoptymalniej overburning lub nadpalanie krzyżówka.
Definicja Opcja:
Co to jest sposobność wyboru – na przykład funkcji albo polecenia przy udziale menu albo okna dialogowego overburning lub nadpalanie co to jest.
Definicja Okno Dialogowe:
Co to jest mechanizmy operacyjne wykorzystujące graficzny interfejs posługują się szczególnymi oknami do przyjmowania wydawanych poprzez użytkownika poleceń. Okna te nazywane są polami albo oknami dialogowymi overburning lub nadpalanie słownik.
Definicja OnetKontekst:
Co to jest OnetKontekst - program partnerski dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnia reklamowa dla reklam kontekstowych w formie boksów sponsorowanych. Wszystkie boksy overburning lub nadpalanie czym jest.

Czym jest Overburning lub nadpalanie znaczenie w Słownik Internet O .