Definicja Op lub operator co oznacza. Czym jest ludzi albo botów pilnujących porządku na kanale.

Czy przydatne?

Definicja Operator Lub Op

Co to jest OP LUB OPERATOR każdy kanał IRC-a ma jednego albo wielu op’ow, jest to ludzi albo botów pilnujących porządku na kanale, mających nad nim władzę. Tylko op może kogoś wykopać z kanału (kick), kogoś zbanować, regularnie zmienić topic. Od zwykłego użytkownika kanału jest różna znaczkiem @ przed nickiem
Definicja On-Line:
Co to jest czas kiedy jesteś połączony z siecią op lub operator co to jest.
Definicja OnetKomunikator:
Co to jest OnetKomunikator - komunikator internetowy autorstwa portalu Onet.pl. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - wysyłanie SMSów na telefony komórkowe; - integracja z portalem http://Onet.pl/ i jego op lub operator definicja.
Definicja Overclocker:
Co to jest overclocker to osoba zajmująca się overclockingiem, a więc taki modyfikowaniem ustawień komputera, aby działał on jak najszybciej, jak najefektywniej i najoptymalniej op lub operator co znaczy.
Definicja Over-Speed Burning:
Co to jest nośnika z szybszą prędkością niż wynosi max. szybkość nośnika, z jaką dany nośnik powinien być nagrywany, na przykład nagrywanie płyty CD z prędkością 54x lecz dostosowanej do prędkości nagrywania op lub operator słownik.
Definicja Opera:
Co to jest znana z szybkości przeglądarka internetowa zawierająca własnego klienta poczty elektronicznej i klienta BitTorrent op lub operator znaczenie.

Czym jest Op lub operator znaczenie w Słownik Internet O .