Definicja Odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink co oznacza. Czym jest hipertekstowego przenieść.

Czy przydatne?

Definicja Odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink

Co to jest ODNOŚNIK LUB ODSYŁACZ, LINK, HIPERLINK polecenie, które pozwala czytelnikowi dokumentu hipertekstowego przenieść się do miejsca wskazanego poprzez pkt. docelowy odsyłacza. Odsyłacz jest zwykle sygnalizowany niebieskim kolorem i podkreśleniem. Kliknięcie na nim spowoduje skok do innego miejsca na tej samej stronie, do innej strony WWW, do serwera FTP, wywoła moduł poczty elektronicznej itp
Definicja Ochrona Danych:
Co to jest dane chroni się przed dostępem nieupoważnionych użytkowników poprzez zabezpieczenie hasłem albo szyfrowanie pliku odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink co znaczy.
Definicja Opcja:
Co to jest sposobność wyboru – na przykład funkcji albo polecenia przy udziale menu albo okna dialogowego odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink krzyżówka.
Definicja Overburning Lub Nadpalanie:
Co to jest nagrywalnej płycie (CD albo DVD) więcej danych niż wynika to z deklarowanej pojemności. To jest możliwe dzięki użyciu miejsca przeznaczonego na region LeadOut pierwszej sesji, a również odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink co to jest.
Definicja Out-Banner:
Co to jest Internecie. To jest nic innego niż interaktywny banner, który po najechaniu na niego kursorem myszy „rozwija się” do większego rozmiaru, pozwalając na zastosowanie dodatkowej powierzchni dla odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink słownik.
Definicja Opt-In E-Mail:
Co to jest reklamą w Internecie. Znaczy on e-maile reklamowe, które zostały zamówione poprzez odbiorcę lub poprzez wpisanie się na listę mailingową, lub kliknięcie na banner albo do otrzymywania których odnośnik lub odsyłacz, link, hiperlink czym jest.

Czym jest Odnośnik lub odsyłacz, link znaczenie w Słownik Internet O .