Definicja NPC co oznacza. Czym jest ustalenie znane raczej z gier RPG. W ten sposób ustala się.

Czy przydatne?

Definicja Npc

Co to jest NPC (czyt. [enpis], z angielskiego: Non Player Character) – ustalenie znane raczej z gier RPG. W ten sposób ustala się postać w grze, która nie jest sterowana poprzez człowieka, lecz ma jakieś znaczenie w grze (na przykład to jest ktoś, kto zdradzi nam gdzie ukrywa się smok). Powiedzmy, iż w ten sposób możecie jednak określać wszystkie sterowane poprzez komputer postacie (w tym na przykład potwory w Quake 2) w grze
Definicja NOFOLLOW:
Co to jest znacznika A HREF, który informuje praca indeksującego wyszukiwarki, by nie podążał za tym linkiem i nie dzielił PageRanku strony, na której umieszczono link z atrybutem NOFOLLOW dla strony linkowanej npc co to jest.
Definicja Nick:
Co to jest ksywka pod którymi jesteśmy albo chcemy być widoczni w Internecie. Nicka używa się na czatach, na forach dysksusyjnych, listach i ekipach dyskusyjnych, w adresach e-mail (człon przed znakiem @ npc definicja.
Definicja Nośniki Danych:
Co to jest media wykorzystywane do stałego przechowywania danych. Nośnikami są między innymi dysk twardy, dyskietka, CD-ROM i kasety DAT npc co znaczy.
Definicja Nerwo-Strada:
Co to jest pejoratywne ustalenie na usługę dostępu do Internetu Neostrada TP świadczoną poprzez Telekomunikację Polską Spółka akcyjna Ta niekorzystna nazwa wyraża niezadowolenie wielu internautów z jakości npc słownik.
Definicja NAGdelay:
Co to jest towarzyszące regularnie NAGscreenowi wystepujące zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i wskutek nieudanej próby rejestracji – tu w celu ochrony przed crackerami. To dość przykre npc znaczenie.

Czym jest NPC znaczenie w Słownik Internet N .