Definicja Noname co oznacza. Czym jest nie pochodzi od żadnego z markowych producentów sprzętu.

Czy przydatne?

Definicja Noname

Co to jest NONAME potoczne ustalenie peceta albo części komputerowej, która nie pochodzi od żadnego z markowych producentów sprzętu. Jest ona wytwarzana poprzez bardzo niewiele znane spółki tańszym metodą, gorszej jakości. Dlatego cena jest niska
Definicja Norbert Wiener:
Co to jest 1894-1964), matematyk amerykański pochodzenia polskiego; artysta podstaw teorii informacji i sterowania, zwany „ojcem” cybernetyki noname co to jest.
Definicja NAGdelay:
Co to jest towarzyszące regularnie NAGscreenowi wystepujące zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i wskutek nieudanej próby rejestracji – tu w celu ochrony przed crackerami. To dość przykre noname definicja.
Definicja NAS:
Co to jest Network Attached Storage) – technologia pozwalająca na przyłączenie dysków twardych bezpośrednio do sieci komputerowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo utworzyć centralne miejsce składowania i noname co znaczy.
Definicja Nagware Lub Annoyware:
Co to jest annoy – męczyć, nękać) – rodzaj oprogramowania typu shareware, które przerywa często działanie, poprzez wyświetlenie komunikatu NAG z żądaniem zapłaty za program. Komunikat wymaga zazwyczaj noname słownik.
Definicja Notebook Lub Laptop:
Co to jest mikrokomputer, o wielkości zbliżonej do formatu A4, grubości kilku cm i wadze kilku kg, wykorzystujący takie same procesory i mający takie same możliwości jak mikrokomputer stacjonarny. Notebooki noname znaczenie.

Czym jest Noname znaczenie w Słownik Internet N .