Definicja NOFOLLOW co oznacza. Czym jest indeksującego wyszukiwarki, by nie podążał za tym linkiem.

Czy przydatne?

Definicja Nofollow

Co to jest NOFOLLOW atrybut HTML-owego znacznika A HREF, który informuje praca indeksującego wyszukiwarki, by nie podążał za tym linkiem i nie dzielił PageRanku strony, na której umieszczono link z atrybutem NOFOLLOW dla strony linkowanej
Definicja NLX:
Co to jest konstrukcyjny płyt głównych, będący rozwinięciem LPX. Wprowadzony na rynek w 1998 r. poprzez firmę Intel, w większym stopniu był przystosowany do najnowszych wymagań technologicznych. Umożliwiał nofollow co to jest.
Definicja Nettop:
Co to jest interNET + deskTOP) – ustalenie na komputer typu desktop (stacjonarny, nieprzenośny), który służy do prostych zadań, zwłaszcza do surfowania w Internecie, tworzenia i edytowania dokumentów, oglądania nofollow definicja.
Definicja NASK:
Co to jest pol. Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa) – organizacja zajmująca się między innymi zarządzaniem domenami .pl nofollow co znaczy.
Definicja NetWare:
Co to jest mechanizm sieciowy frmy Novell, umiejący łączyć sporo komputerów na różnych platformach sprzętowych nofollow słownik.
Definicja Nośna:
Co to jest ciągły dźwięk, dzięki którego modem przesyła dane. Modem zamienia częstotliwość tego sygnału zależnie od każdego transferowanego bajtu. Po nawiązaniu połączenia świeci się dioda kontrolna nośnej nofollow znaczenie.

Czym jest NOFOLLOW znaczenie w Słownik Internet N .