Definicja Nierozdzielający łącznik co oznacza. Czym jest suma pieniężna „1000 zł”, wyrazy zostaną.

Czy przydatne?

Definicja Łącznik Nierozdzielający

Co to jest NIEROZDZIELAJĄCY ŁĄCZNIK w edytorze tekstu w razie wyrażeń złożonych na przykład suma pieniężna „1000 zł”, wyrazy zostaną po prostu podzielone gdyby cała linijka nie zmieściła się w wierszu. Zamiast zwykłej spacji daje się w tym miejscu nierozdzielający łącznik, który zapobiega dzieleniu tego wyrażenia. Jeśli drugi człon nie będzie się mieścił w linijce zostanie z pierwszym przeniesiony do następnej
Definicja Nerwo-Strada:
Co to jest pejoratywne ustalenie na usługę dostępu do Internetu Neostrada TP świadczoną poprzez Telekomunikację Polską Spółka akcyjna Ta niekorzystna nazwa wyraża niezadowolenie wielu internautów z jakości nierozdzielający łącznik co to jest.
Definicja Nośniki Danych:
Co to jest media wykorzystywane do stałego przechowywania danych. Nośnikami są między innymi dysk twardy, dyskietka, CD-ROM i kasety DAT nierozdzielający łącznik definicja.
Definicja NASK:
Co to jest pol. Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa) – organizacja zajmująca się między innymi zarządzaniem domenami .pl nierozdzielający łącznik co znaczy.
Definicja Neozdrada:
Co to jest pejoratywne ustalenie na usługę dostępu do Internetu Neostrada TP świadczoną poprzez Telekomunikację Polską Spółka akcyjna Ta niekorzystna nazwa wyraża niezadowolenie wielu internautów z jakości nierozdzielający łącznik słownik.
Definicja NAGscreen Lub NAG, NAG-Reminder:
Co to jest okno pojawiające się przy starcie niezarejstrowanego albo nierejestrowalnego (na przykład demo) programu i w czasie jego działania. Czasami także dopiero po paru sekundach można je zamknąć. Jedynym nierozdzielający łącznik znaczenie.

Czym jest Nierozdzielający łącznik znaczenie w Słownik Internet N .