Definicja Nettop co oznacza. Czym jest komputer typu desktop (stacjonarny, nieprzenośny), który.

Czy przydatne?

Definicja Nettop

Co to jest NETTOP (z angielskiego: interNET + deskTOP) – ustalenie na komputer typu desktop (stacjonarny, nieprzenośny), który służy do prostych zadań, zwłaszcza do surfowania w Internecie, tworzenia i edytowania dokumentów, oglądania filmów. Komputer typu nettop zużywa o sporo mniej energii (nawet do 8W) niż desktop (około 100 W), regularnie nie posiada napędu optycznego (CD czy DVD)i wiatraka chłodzącego a zasilacz jest poza obudową (wraz z kablem). Przeważnie nośnikiem danych montowanym w nettopach są dyski SSD. Nettopy mają zwykle zintegrowaną kartę sieciową, kartę WiFi, kilka gniazd USB, wyjście wideo i audio i od 512 MB do 1 GB pamięci operacyjnej RAM
Definicja Necroing Lub Bumping Lub Podbijanie Tematów:
Co to jest dostrzegalne na forach dyskusyjnych opierające na odpisywaniu na stare wątki celem „podbicia” ich na wyższą pozycję na liście tematów. W zależności od zamierzeń osoby podbijającej tematy, zdarzenie nettop co to jest.
Definicja NAGdelay:
Co to jest towarzyszące regularnie NAGscreenowi wystepujące zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i wskutek nieudanej próby rejestracji – tu w celu ochrony przed crackerami. To dość przykre nettop definicja.
Definicja NAGscreen Lub NAG, NAG-Reminder:
Co to jest okno pojawiające się przy starcie niezarejstrowanego albo nierejestrowalnego (na przykład demo) programu i w czasie jego działania. Czasami także dopiero po paru sekundach można je zamknąć. Jedynym nettop co znaczy.
Definicja NK:
Co to jest bardzo powszechnie użytkowany skrót oznaczający serwis społecznościowy Nasza-Klasa.pl nettop słownik.
Definicja Nieaktywne Okno:
Co to jest okno programu w Windows znajdujące się w tle, gdyż użytkownik pracuje właśnie z innym programem nettop znaczenie.

Czym jest Nettop znaczenie w Słownik Internet N .