Definicja Netscape co oznacza. Czym jest zawierającego przeglądarkę stron, klienta poczty e-mail.

Czy przydatne?

Definicja Netscape

Co to jest NETSCAPE nazwa spółki – autora pakietu Netscape Communicator zawierającego przeglądarkę stron, klienta poczty e-mail, ekipy dyskusyjne i inne przydatne funkcje internetowe
Definicja NEMKO:
Co to jest norw. Norwegian Electriska Material Kontrollanstalten) – ten norweski urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa netscape co to jest.
Definicja NPC:
Co to jest angielskiego: Non Player Character) – ustalenie znane raczej z gier RPG. W ten sposób ustala się postać w grze, która nie jest sterowana poprzez człowieka, lecz ma jakieś znaczenie w grze (na netscape definicja.
Definicja News:
Co to jest zawsze świeże informacje z netscape co znaczy.
Definicja NDA:
Co to jest Non Disclosure Agreement) – umowa podpisywana poprzez pracowników spółek programistycznych albo beta-testerów testujących gry albo programy zabraniająca udostępniania komukolwiek żadnych materiałów netscape słownik.
Definicja Nakładkowanie:
Co to jest overlaying) – metoda przetwarzania danych polegająca na ładowaniu do pamięci operacyjnej jedynie tej części programu, która jest obecnie realizowana. W przypadku potrzeby do pamięci ładowana jest netscape znaczenie.

Czym jest Netscape znaczenie w Słownik Internet N .