Definicja NEMKO co oznacza. Czym jest ten norweski urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów.

Czy przydatne?

Definicja Nemko

Co to jest NEMKO (norw. Norwegian Electriska Material Kontrollanstalten) – ten norweski urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa
Definicja NPC:
Co to jest angielskiego: Non Player Character) – ustalenie znane raczej z gier RPG. W ten sposób ustala się postać w grze, która nie jest sterowana poprzez człowieka, lecz ma jakieś znaczenie w grze (na nemko co to jest.
Definicja Nierozdzielający Łącznik:
Co to jest razie wyrażeń złożonych na przykład suma pieniężna „1000 zł”, wyrazy zostaną po prostu podzielone gdyby cała linijka nie zmieściła się w wierszu. Zamiast zwykłej spacji daje się w tym miejscu nemko definicja.
Definicja News:
Co to jest zawsze świeże informacje z nemko co znaczy.
Definicja Netbook:
Co to jest interNET + noteBOOK) – ustalenie na komputer przenośny, lekka odmiana notebooka wykorzystywana raczej do surfowania po Internecie, edytowania dokumentów, oglądania filmów i uruchamiania prostych nemko słownik.
Definicja NCQ:
Co to jest Native Command Queuing – rdzenne kolejkowanie poleceń) – rozwiązanie użytkowane w dyskach twardych SATA, które ma zoptymalizować jego działanie poprzez sposobność samodzielnego kierowania nemko znaczenie.

Czym jest NEMKO znaczenie w Słownik Internet N .