Definicja Necroing lub bumping lub podbijanie tematów co oznacza. Czym jest odpisywaniu na stare.

Czy przydatne?

Definicja Necroing lub bumping lub podbijanie tematów

Co to jest NECROING LUB BUMPING LUB PODBIJANIE TEMATÓW zdarzenie dostrzegalne na forach dyskusyjnych opierające na odpisywaniu na stare wątki celem „podbicia” ich na wyższą pozycję na liście tematów. W zależności od zamierzeń osoby podbijającej tematy, zdarzenie tj. potępiane albo pochwalane. Podbijanie wątków może gdyż mieć cel wyłowienia z mnóstwa tematów tych głownych albo zwyczajnie zwrócenia na siebie uwagi albo nabicia licznika ilości postów
Definicja NAGdelay:
Co to jest towarzyszące regularnie NAGscreenowi wystepujące zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i wskutek nieudanej próby rejestracji – tu w celu ochrony przed crackerami. To dość przykre necroing lub bumping lub podbijanie tematów co to jest.
Definicja NVRAM Lub Nonvolatile RAM:
Co to jest pamięci operacyjnej komputera, która zachowuje dane, kiedy komputer jest wyłączony albo w trakcie awarii zasilania. Tak jak pamięć ROM, NVRAM jest zasilana z baterii wewnątrz komputera. Może także necroing lub bumping lub podbijanie tematów definicja.
Definicja NEMKO:
Co to jest norw. Norwegian Electriska Material Kontrollanstalten) – ten norweski urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa necroing lub bumping lub podbijanie tematów co znaczy.
Definicja Newsreader Lub Czytnik Grup Dyskusyjnych:
Co to jest program wykorzystywany do odczytywania informacje z grup dyskusyjnych necroing lub bumping lub podbijanie tematów słownik.
Definicja Noname:
Co to jest peceta albo części komputerowej, która nie pochodzi od żadnego z markowych producentów sprzętu. Jest ona wytwarzana poprzez bardzo niewiele znane spółki tańszym metodą, gorszej jakości. Dlatego cena necroing lub bumping lub podbijanie tematów znaczenie.

Czym jest Necroing lub bumping lub znaczenie w Słownik Internet N .