Definicja nasza-klasa.pl co oznacza. Czym jest społecznościowych. Portal został uruchomiony 11.

Czy przydatne?

Definicja Pl Klasa Nasza

Co to jest NASZA-KLASA.PL jeden z najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych. Portal został uruchomiony 11 listopada 2006 roku poprzez Macieja Popowicza, Michała Bartoszkiewicza, Pawła Olchawa i Łukasza Adzińskiego. Pierwotnie miał on za zadanie utrzymanie kontaktów ze znajomymi ze szkolnej ławy, chociaż stosunkowo zdobywania popularności stał się uniwersalnym serwisem do wszelkich kontaktów w ramach szeroko pojętych znajomych.
Pod koniec 2009 roku portal nasza-klasa.pl stał się drugim co do ilości użytkowników serwisem w Polsce (zaraz po wyszukiwarce Google) gromadząc 70% polskich internautów.
Serwis NK pozwala na kontakt ze znajomymi przy użyciu prywatnych informacje i funkcji mikroblogowania zwanej Śledzikiem, wyszukiwania znajomych wg imienia, nazwiska, pseudonimu czy przynależności do danej klasy czy szkoły, tworzenia galerii zdjęć, oznaczania osób występujących na zdjęciach przy użyciu tak zwany „pinezek”, wypowiadania się na forach. Użytkownicy skupieni są wokół społeczności swoich szkół do których uczęszczali albo kół zainteresowań.
W portalu występują 2 typy profili: profile autentyczne i profile fikcyjne uosabiające postacie z bajek, celebrytów, organizacje, koła i tym podobne Przy zakładaniu konta możliwe jest wybranie rodzaju konta.
To co odróżnia naszą-klasę.pl od setek portali społecznościowych na całym świecie jest fakt największego zaangażowania użytkowników tego portalu (wg. badań ComScore) i tego, iż właśnie dzięki niemu w niedługim czasie przybyły rzesze nowych użytkowników Internetu, którzy przed powstaniem portalu nie czuli potrzeby korzystania z Internetu. Przewarzająca część z nowo przybyłych internautów to najstarsi pokoleniem Polacy, którzy zaczęli poszukiwania swoich znajomych z dawnych lat i młodzi użytkownicy, którzy regularnie jeszcze przed poznaniem się w pierwszy dzień roku szkolnego, poznają się w wirtualnym świecie zakładając wirtualną klasę.
W niedługim czasie ma zostać uruchomiona wersja mobilna serwisu dla komórek i urządzeń przenośnych i komunikator NTalk
Definicja Newsserwer:
Co to jest komputer obsługujący listy dyskusyjne Usenet News. Do tego celu używa się specjalnego protokołu NNTP nasza-klasa.pl co to jest.
Definicja Namespace:
Co to jest architekturze DOM i dokumentach XML sposób odwoływania się do danych opierając się na nazw przedmiotów. Zastosowanie tej sposoby umożliwia łączenie wielu dokumentów, schematów i arkuszy styli tak nasza-klasa.pl definicja.
Definicja Nagrywarka:
Co to jest na rodzaj napędu optycznego służącego nie tylko do odczytu danych z nośnika lecz także do jego zapisu. Najpierw istnienia napędów CD czy DVD mało napędów potrafiło zapisywać dane na nośnikach nasza-klasa.pl co znaczy.
Definicja Napęd Dyskowy:
Co to jest elektromechaniczne, które wprawia w ruch obrotowy dysk i przesuwa wzdłuż promienia dysku głowice magnetyczne. Do sprzężenia napędu dyskowego konieczny jest układ pośredniczący – sterownik dysków nasza-klasa.pl słownik.
Definicja Non-Glare Lub Anti-Glare:
Co to jest się matryc w laptopach i monitorów i telewizorów i znaczy matową antyrefleksyjną powłokę wyświetlacza. Powłoka non-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza nasza-klasa.pl znaczenie.

Czym jest nasza-klasa.pl znaczenie w Słownik Internet N .