Definicja Namespace co oznacza. Czym jest odwoływania się do danych opierając się na nazw.

Czy przydatne?

Definicja Namespace

Co to jest NAMESPACE używany w architekturze DOM i dokumentach XML sposób odwoływania się do danych opierając się na nazw przedmiotów. Zastosowanie tej sposoby umożliwia łączenie wielu dokumentów, schematów i arkuszy styli tak, tak aby stanowiły jedno źródło danych
Definicja NCQ:
Co to jest Native Command Queuing – rdzenne kolejkowanie poleceń) – rozwiązanie użytkowane w dyskach twardych SATA, które ma zoptymalizować jego działanie poprzez sposobność samodzielnego kierowania namespace co to jest.
Definicja Nośna:
Co to jest ciągły dźwięk, dzięki którego modem przesyła dane. Modem zamienia częstotliwość tego sygnału zależnie od każdego transferowanego bajtu. Po nawiązaniu połączenia świeci się dioda kontrolna nośnej namespace definicja.
Definicja Newsreader Lub Czytnik Grup Dyskusyjnych:
Co to jest program wykorzystywany do odczytywania informacje z grup dyskusyjnych namespace co znaczy.
Definicja NTFS:
Co to jest File Mechanizm albo New Technology File Mechanizm) – mechanizm plików, którego mechanizm operacyjny Windows NT używa do przechowywania plików na dysku twardym. NTFS jest przykładem mechanizmu plików namespace słownik.
Definicja Newsserwer:
Co to jest komputer obsługujący listy dyskusyjne Usenet News. Do tego celu używa się specjalnego protokołu NNTP namespace znaczenie.

Czym jest Namespace znaczenie w Słownik Internet N .