Definicja Nagware lub annoyware co oznacza. Czym jest oprogramowania typu shareware, które przerywa.

Czy przydatne?

Definicja Annoyware Lub Nagware

Co to jest NAGWARE LUB ANNOYWARE (z angielskiego: annoy – męczyć, nękać) – rodzaj oprogramowania typu shareware, które przerywa często działanie, poprzez wyświetlenie komunikatu NAG z żądaniem zapłaty za program. Komunikat wymaga zazwyczaj potwierdzenia ze strony użytkownika, zanim powróci do normalnego działania
Definicja NAP:
Co to jest z angielskiego: Network Access Point) – dostęp do Internetu nagware lub annoyware co to jest.
Definicja News:
Co to jest zawsze świeże informacje z nagware lub annoyware definicja.
Definicja NAGscreen Lub NAG, NAG-Reminder:
Co to jest okno pojawiające się przy starcie niezarejstrowanego albo nierejestrowalnego (na przykład demo) programu i w czasie jego działania. Czasami także dopiero po paru sekundach można je zamknąć. Jedynym nagware lub annoyware co znaczy.
Definicja NCQ:
Co to jest Native Command Queuing – rdzenne kolejkowanie poleceń) – rozwiązanie użytkowane w dyskach twardych SATA, które ma zoptymalizować jego działanie poprzez sposobność samodzielnego kierowania nagware lub annoyware słownik.
Definicja Nick:
Co to jest ksywka pod którymi jesteśmy albo chcemy być widoczni w Internecie. Nicka używa się na czatach, na forach dysksusyjnych, listach i ekipach dyskusyjnych, w adresach e-mail (człon przed znakiem @ nagware lub annoyware znaczenie.

Czym jest Nagware lub annoyware znaczenie w Słownik Internet N .