Definicja Nagrywarka co oznacza. Czym jest nie tylko do odczytu danych z nośnika lecz także do jego.

Czy przydatne?

Definicja Nagrywarka

Co to jest NAGRYWARKA potoczne ustalenie na rodzaj napędu optycznego służącego nie tylko do odczytu danych z nośnika lecz także do jego zapisu. Najpierw istnienia napędów CD czy DVD mało napędów potrafiło zapisywać dane na nośnikach (potrafiły tylko odczytywać dane), stąd wymagane było kupno specjalnego napędu nagrywającego. Aktualnie jednak nie każdy napęd potrafi odczytywać i zapisywać dane na płytach danego standardu. Jeżeli napęd potrafi nagrywać albo odczytywać dane w przynajmniej dwóch standardach nośników (na przykład CD i DVD czy DVD i HD-DVD) to taki napęd tytułujemy mianem combo
Definicja Napster:
Co to jest kontrowersyjna aplikacja, która pozwala na współdzielenie muzyki poprzez nagrywarka co to jest.
Definicja NetFind:
Co to jest serwer, dzięki któremu możemy opierając się na nazwy użytkownika uzyskać adres e-mail poszukiwanej osoby nagrywarka definicja.
Definicja Notebook Lub Laptop:
Co to jest mikrokomputer, o wielkości zbliżonej do formatu A4, grubości kilku cm i wadze kilku kg, wykorzystujący takie same procesory i mający takie same możliwości jak mikrokomputer stacjonarny. Notebooki nagrywarka co znaczy.
Definicja Nerwo-Strada:
Co to jest pejoratywne ustalenie na usługę dostępu do Internetu Neostrada TP świadczoną poprzez Telekomunikację Polską Spółka akcyjna Ta niekorzystna nazwa wyraża niezadowolenie wielu internautów z jakości nagrywarka słownik.
Definicja Netbook:
Co to jest interNET + noteBOOK) – ustalenie na komputer przenośny, lekka odmiana notebooka wykorzystywana raczej do surfowania po Internecie, edytowania dokumentów, oglądania filmów i uruchamiania prostych nagrywarka znaczenie.

Czym jest Nagrywarka znaczenie w Słownik Internet N .