Definicja Nagłówek co oznacza. Czym jest albo artykułu w ekipie dyskusyjnej, zawierająca.

Czy przydatne?

Definicja Nagłówek

Co to jest NAGŁÓWEK (z angielskiego: header) 1. – część listu elektronicznego albo artykułu w ekipie dyskusyjnej, zawierająca fundamentalne wiadomości o liście (artykule), nadawcy, dacie, temacie, i tym podobne 2. – w dokumencie HTML to jest zaznaczony fragment tekstu, wprowadzany dzięki specjalnego polecenia, interpretowany poprzez przeglądarkę dzięki innej czcionki, zwykle bezszeryfowej. Istnieje sześć stopni nagłówków, różniących się od siebie stopniem pisma. Nagłówków nie należy mylić z tytułem strony, który pojawia się w listwie tytułowej przeglądarki i jest wprowadzany odrębnym sugerowaniem TITLE
Definicja NDA:
Co to jest Non Disclosure Agreement) – umowa podpisywana poprzez pracowników spółek programistycznych albo beta-testerów testujących gry albo programy zabraniająca udostępniania komukolwiek żadnych materiałów nagłówek co znaczy.
Definicja Nieaktywne Okno:
Co to jest okno programu w Windows znajdujące się w tle, gdyż użytkownik pracuje właśnie z innym programem nagłówek krzyżówka.
Definicja Newsreader Lub Czytnik Grup Dyskusyjnych:
Co to jest program wykorzystywany do odczytywania informacje z grup dyskusyjnych nagłówek co to jest.
Definicja NIC:
Co to jest z angielskiego: Network Interface Card) – międzynaqrodowe ustalenie na kartę sieciową albo inny podobny interfejs sieciowy nagłówek słownik.
Definicja NAT:
Co to jest Network Address Translation) – sposób oddzielenia sieci LAN od Internetu. Wszystkie komputery za NAT-em są widziane z zewnątrz pod jednym adresem IP. Router NAT zajmuje się przyporządkowaniem nagłówek czym jest.

Czym jest Nagłówek znaczenie w Słownik Internet N .