Definicja Nagłówek co oznacza. Czym jest albo artykułu w ekipie dyskusyjnej, zawierająca.

Czy przydatne?

Definicja Nagłówek

Co to jest NAGŁÓWEK (z angielskiego: header) 1. – część listu elektronicznego albo artykułu w ekipie dyskusyjnej, zawierająca fundamentalne wiadomości o liście (artykule), nadawcy, dacie, temacie, i tym podobne 2. – w dokumencie HTML to jest zaznaczony fragment tekstu, wprowadzany dzięki specjalnego polecenia, interpretowany poprzez przeglądarkę dzięki innej czcionki, zwykle bezszeryfowej. Istnieje sześć stopni nagłówków, różniących się od siebie stopniem pisma. Nagłówków nie należy mylić z tytułem strony, który pojawia się w listwie tytułowej przeglądarki i jest wprowadzany odrębnym sugerowaniem TITLE
Definicja Notebook Lub Laptop:
Co to jest mikrokomputer, o wielkości zbliżonej do formatu A4, grubości kilku cm i wadze kilku kg, wykorzystujący takie same procesory i mający takie same możliwości jak mikrokomputer stacjonarny. Notebooki nagłówek co to jest.
Definicja NK:
Co to jest bardzo powszechnie użytkowany skrót oznaczający serwis społecznościowy Nasza-Klasa.pl nagłówek definicja.
Definicja NKTalk:
Co to jest komunikator internetowy wbudowany w portal społecznościowy nasza-klasa.pl, który umożliwia porozumiewanie się w trybie rzeczywistym z użytkownikami tego portalu nagłówek co znaczy.
Definicja Neozdrada:
Co to jest pejoratywne ustalenie na usługę dostępu do Internetu Neostrada TP świadczoną poprzez Telekomunikację Polską Spółka akcyjna Ta niekorzystna nazwa wyraża niezadowolenie wielu internautów z jakości nagłówek słownik.
Definicja NetFind:
Co to jest serwer, dzięki któremu możemy opierając się na nazwy użytkownika uzyskać adres e-mail poszukiwanej osoby nagłówek znaczenie.

Czym jest Nagłówek znaczenie w Słownik Internet N .