Definicja NAGdelay co oznacza. Czym jest zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i.

Czy przydatne?

Definicja Nagdelay

Co to jest NAGDELAY opóśnienie towarzyszące regularnie NAGscreenowi wystepujące zarówno w trakcie normalnego działania programu, jak i wskutek nieudanej próby rejestracji – tu w celu ochrony przed crackerami. To dość przykre zdarzenie wbrew pozorom łatwo daje się eliminować z życia programu z racji na sztandarowe schematy takich „zabezpieczeń”. Funkcją, która wręcz z definicji pasuje do tego typu uprzykrzaczy jest Sleep, jej jedyny wyznacznik ustala długość „uśpienia” (w milisekundach) programu. Taki 15 sekundowy NAGdelay występuje na przykład w PhotoLine32 po wpisaniu nieprawidłowego s/n
Definicja NAT:
Co to jest Network Address Translation) – sposób oddzielenia sieci LAN od Internetu. Wszystkie komputery za NAT-em są widziane z zewnątrz pod jednym adresem IP. Router NAT zajmuje się przyporządkowaniem nagdelay co znaczy.
Definicja NASK:
Co to jest pol. Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa) – organizacja zajmująca się między innymi zarządzaniem domenami .pl nagdelay krzyżówka.
Definicja Netykieta:
Co to jest fr. Netiquette) – kodeks dobrych obyczajów, zestaw grzecznościowych zasad postępowania (etykieta sieciowa) w sieci nagdelay co to jest.
Definicja Nagłówek:
Co to jest header) 1. – część listu elektronicznego albo artykułu w ekipie dyskusyjnej, zawierająca fundamentalne wiadomości o liście (artykule), nadawcy, dacie, temacie, i tym podobne 2. – w dokumencie HTML to nagdelay słownik.
Definicja Niebieski Ekran Śmierci:
Co to jest blue screen of death) – to jest doprowadzający wielu użytkowników do złości komunikat umieszczony na niebieskim tle i wypisany białymi literami, który informuje użytkownika o błędzie, który pojawił nagdelay czym jest.

Czym jest NAGdelay znaczenie w Słownik Internet N .