Definicja Modem co oznacza. Czym jest umożliwiające transmisje danych z komputera przez linię.

Czy przydatne?

Definicja Modem

Co to jest MODEM (z angielskiego: MOdulator/DEModulator) – urządzenie umożliwiające transmisje danych z komputera przez linię telefoniczną do drugiego modemu. Modem może być urządzeniem wewnętrznym (w formie karty) albo zewnętrznym podłączanym kablem do interfejsu w komputerze. W Polsce modem musi posiadać homologację
Definicja Multispin:
Co to jest zwiększaniu szybkości transferu danych z napędu CD-ROM z zachowaniem możliwości odtwarzania płyt audio. W tym celu napęd sprawdza za każdym wspólnie, czy na umieszczonym w nim dysku znajdują się modem co znaczy.
Definicja Mysz Magistralowa:
Co to jest przyłączona do komputera nie poprzez złącze, ale oddzielną kartę umieszczoną w gnieśdzie rozszerzeń. Używa się jej w wypadku, gdy wszystkie złącza szeregowe są już zajęte poprzez inne urządzenia modem krzyżówka.
Definicja MODE:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do konfiguracji urządzeń systemowych.Składnia polecenia wygląda tak modem co to jest.
Definicja Microsoft Office:
Co to jest spółki Microsoft złożony z edytora tekstu Word, arkusza kalkulacyjnego Excel, mechanizmu kierowania bazami danych Access i programu do tworzenia prezentacji PowerPoint. Pierwszą wersją pakietu była modem słownik.
Definicja MTTR:
Co to jest z angielskiego: Mean Time To Repair – średni czas naprawy) – średni czas, wyrażony w godzinach, wymagany do naprawy uszkodzonego urządzenia od momentu wystąpienia awarii modem czym jest.

Czym jest Modem znaczenie w Słownik Internet M .