Definicja MO napęd lub magneto-optyczny napęd co oznacza. Czym jest urządzenie wykorzystywane do.

Czy przydatne?

Definicja MO napęd lub magneto-optyczny napęd

Co to jest MO NAPĘD LUB MAGNETO-OPTYCZNY NAPĘD (z angielskiego: Magneto-Optical – magnetooptyczny) – urządzenie wykorzystywane do obsługi wymiennych nośników pamięci masowej. Napęd dysków MO przypomina CD-ROM. W odróżnieniu do niego pozwala zapisywać dane. Dyski MO charakteryzują się wysokim stopniem niezawodności, lecz także wysoką ceną
Definicja Mastering:
Co to jest mechanizm przygotowywania wzorca, służącego do masowej produkcji dysków CD i DVD (obejmuje wszystkie etapy poprzedzające mo napęd lub magneto-optyczny napęd co znaczy.
Definicja Mirror:
Co to jest z angielskiego: – lustro) 1. – odnosząc się do mo napęd lub magneto-optyczny napęd krzyżówka.
Definicja Mauchly Hohn William:
Co to jest 1907-80), fizyk amerykański, współkonstruktor komputera „ENIAC„ mo napęd lub magneto-optyczny napęd co to jest.
Definicja Mikro-ATX, MikroATX, Mikro ATX, Micro-ATX, MicroATX, Micro ATX:
Co to jest konstrukcyjny płyt głównych będący odmianą standardu ATX. Mikro-ATX róźni się od ATX rozmiarem (jest trochę mniejsza). i umożliwia podłączenie najwyżej 4 kart ISA, PCI albo AGP (dla porównania płyty mo napęd lub magneto-optyczny napęd słownik.
Definicja MUD:
Co to jest z angielskiego: Multi-User Dungeon or Dimension) – gra rozgrywana przez mo napęd lub magneto-optyczny napęd czym jest.

Czym jest MO napęd lub magneto-optyczny znaczenie w Słownik Internet M .