Definicja Menedżer plików lub Menager plików co oznacza. Czym jest Za jego pomocą można kopiować.

Czy przydatne?

Definicja Menedżer plików lub Menager plików

Co to jest MENEDŻER PLIKÓW LUB MENAGER PLIKÓW 1. – program pomocniczy, który służy do kierowania plików. Za jego pomocą można kopiować, przenosić, usuwać, tworzyć katalogi, modyfikować nazwy i tym podobne 2. – nazwa programu w starszych wersjach Windows będącego odpowiednikiem Menedżera plików opisanego w pkt 1, zastąpionego w póśniejszych wersjach Eksploratorem
Definicja Mastering:
Co to jest mechanizm przygotowywania wzorca, służącego do masowej produkcji dysków CD i DVD (obejmuje wszystkie etapy poprzedzające menedżer plików lub menager plików co to jest.
Definicja Mlask, Mlaskanie:
Co to jest osiemdziesiątych ustalenie mlaskanie oznaczało kliknięcie – wciśnięcie przycisku myszki komputerowej. Na szczęście ustalenie się nie przyjęło i aktualnie używa się polskiego odpowiednika wyrazu click menedżer plików lub menager plików definicja.
Definicja Manta Multimedia:
Co to jest Manta Multimedia – spółka specjalizująca się w imporcie i dystrybucji na terenie Polski akcesoriów do komputerów PC, konsol i wszelkiego rodzaju gier telewizyjnych menedżer plików lub menager plików co znaczy.
Definicja MTBF:
Co to jest Mean Time Beetwen Failure) – średni czas bezawaryjnej pracy a więc moment poprzez który może działać urządzenie bez końca. Wyrażane jest w tysiącach albo milionach godz.. Dla przykładu dysk twardy menedżer plików lub menager plików słownik.
Definicja Mapa Strony Lub Sitemap:
Co to jest spreparowana podstrona na której znajdują się odnośniki do wszystkich innych podstron w serwisie. Jest jakby listą treści całej witryny. Ma za zadanie pomóc użytkownikowi w poruszaniu się po serwisie menedżer plików lub menager plików znaczenie.

Czym jest Menedżer plików lub Menager znaczenie w Słownik Internet M .